renocar_unor

Husqvarna CR 125 (2002)

Vlastník Jižik68
Vloženo 30.11.2014
Aktualizováno 2.9.2016

Konečně jsem si splnil svuj sen :)

Yamaha YZ 125: důvod neuveden
KTM 125 SX: důvod neuveden

První dojmy - Hned jsme se spolu zžili, akorát jsem si na první projížďku vybral blbý počasí a víc jsem na tom blatě ležel než jel.

Už od dětství jsem chtěl motorku která má nějakej výkon a dá se s tím skákat. nikdy na udržbu nebyli finance proto jsem v 16 koupil radši něco s papírama abych mohl lítat za holkama.
Mašinu jsem si dovezl na začátku září 2x jsem se na ní projel a dal jsem ju známímu ať ju proklepne a udělá vše co je třeba.
Na motorce bylo uděláno uložení kyvky, repas zadního tlumiče, na zadním rafku našel že je lehce naprasklej tak ho zavařil a vyměnil komplet výplet, přez vodní pumpu prolínala voda do převodovky takže se udělala go pumpy, vyměnila se chladící kapalina, svíčka a faja. Přidělal jsem měřič motohodin.
Nyní mám najeto 4mth a při posledním pádu jsem trošku zdeformoval levý chladič který jsem zavařil. Už to stačí jen složit a mužu jezdit dál :)

Suprová motorka, jezdila dobře.

Husqvarna má dobrý a hodně ostrý stroje, byl jsem s ní nad míru spokojen pokud jsem nemusel zhánět nějaký náhradní díly s tím už byl celkem problém. V čr má zastoupení husqvarny málo firem a s porovnáním s ostatními značky jako je honda, Yamaha atd. tak se na husqvarnu dělá i méně replikovych dílů což se i hodně prodražuje.

Na závěr motorku doporučím všem ale hlavně těm kterým nedělá problém si trošku připlatit za náhradní díly.