Suzuki GSX 1400 (2005)

Vlastník Križus
Vloženo 28.11.2014
Aktualizováno 28.11.2014

Modrobílá kráska, bez zbytečných úprav, jen s laďákem. Motka je používaná, nicméně ve velmi slušném stavu.

První dojmy - Úžasná síla a dost krouťáku kdykoliv, přitom celkem slušně ovladatelná (na svoji hmotnost).

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná skoro pro každého, tedy pokud nechce závodit na okruhu a neváží i s botama 50 kilo.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk Yoshimura Trioval, ukazatel zařazené rychlosti, kryt olejového chladiče, přešité origo sedlo, stavitelné páčky, LED zadní světlo, jinak (snad) vše původní.

Chtěl jsem velkou a silnou nahatou mašinu na kratší vyjížďky a občasnou delší cestu. Jelikož netoužím lámat rychlostní rekordy, záměrně jsem vybíral mezi naháči a po srovnání GSX1400 s Yamahou XJR1300 jsem nakonec vybral Suzinu, mimo jiné taky proto, že jsem členem českého Suzuki Owners Club.

Dekárna
Dekárna napsal 30.12.14 v 20:43

Změny, které máš, kromě výfuku mám rovněž a nemůžu si je vynachválit. Hlavně to gelové sedlo.. Tak ať slouží...

Križus
Križus napsal 07.12.14 v 13:08

Díky všem kolegům a kamarádům za reakce po vložení motorky do profilu (trvalo mi to několik měsíců ...). Je fajn, že nás příznivců Suzuki a především GSX1400 je tolik. Už teď se těším na jaro, kdy to naplno rozjedu. A doufám, že se s některými dalšími šílenci (jako jsem já sám) potkám osobně.

Andrej
Andrej napsal 07.12.14 v 11:02

krasavice

.Banán.
.Banán. napsal 03.12.14 v 21:45

To je parádní motorka pro velký chlapy!

Luky.moto
Luky.moto napsal 02.12.14 v 10:37