Honda CB 500F (2014)

Vlastník bublajzna
Vloženo 23.11.2014
Aktualizováno 8.5.2019

Tohle CB se fakt vyvedlo
Hledala a vybírala jsem motorku od jara, kdy jsem dělala papíry. Mezi pětikulema je takhle Hondice úplně někde jinde...Vizuálně je nádherná, motorově ještě lepší

Motorka koupena od FIRMA:Honda Moto Liberec (Františkov-Lib - Jsem spokojená, ve středu podepsaný papíry a poslaný peníze převodem, ve čtvrtek jsem tam skočila s padacíma rámama a v sobotu tam na mě čekala připravená na všechno :-) kluci od Hondy si za tu instalaci vzali 400,-, takže spokojenost :)

Suzuki GS 500E: nelíbila se mi
Kawasaki ER 5: byla na mě moc vysoká
Suzuki GSF 650S Bandit: dělala jsem na ní autoškolu, byla jsem na ní celkem zvyklá, ale byla dost těžká a každej mi říkal, že mám začít na pětikuli, protože na mě doma čeká manžel a dvě děti...
Honda CB 500: nelíbil se mi sportovní posez,na zem jsem dosáhla jen špičkama

První dojmy - Motorka mi padla jak hrnec na prdel :-) jsem dost mrňavá (165cm), ale na zem dosáhnu a i manipulace na místě je nesrovnatelná s těžkým Banditem. Poskládala jsem se tam parádně. Vůbec se netrápím při rozjezdech jako v autoškole, motorka jede jak já chci a kam chci. Za mě prostě 100 bodů, tuhle Hondici dělali v Hondě snad přímo na mě na míru :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro holky, mladý i starý, co nepotřebujou trhat rychlostní rekordy a přesto si jízdu na motorce chtějí maximálně užít :-D

Doplňky na motorce - Padací rámy Fehling

Recenze, hmmm.
Motorku jsem převzala včera (tj. 22.listopadu), takže toho moc napsat nemůžu... oproti Banditovi, kterého jsem sedlala v autoškole, je lehčí, uhlazená, uživatelsky příjemná. Má automatický sytič, automaticky se zapnou světla po nastartování. Má tlačítko na probliknutí dálkovejma plus varovný blinkry. Palubní počítač počítá počet celkových km, trip A a trip B, průměrná i aktuální spotřeba. Při jízdě na rezervu počítá dojezdovou vzdálenost v km. ABS jsem zatím testovat nemusela.
Zatím mám najeto 107km a ještě dneska jich určitě pár přibude sice je tu okolo nuly, ale je to jak droga, navíc se obě zajíždíme, takže pomaličku polehoučku
Chybí jen ukazatel rychlosti a nějaký tankvak, ale to snad vyřeší Ježura.

Dnešním dnem nalítáno 3.000km, tak menší update...
Motorka je prostě parádní ??? jezdím s tátou, co má Intrudera 1400 a kupodivu mu stačím, jem musím častěji řadit. Dálnice ani rychlostní silnice mě moc neberou, možná až budu mít plexi, bude to jiný... ovšem na okreskách a ve městě, pecka největší! Lehká je, zrychlení slušné, do zatáček padá sama. Já si prostě chrochám blahem a pokaždý se chválím za výběr motorky rozhodně se s ní netrápím jako táta první sezónu. Krizovek pár bylo, motorka byla vždycky 100%, chyba vždy na straně řidiče. Nejvíc jsem z ní vytáhla 182km/h.
Dneska jsem na srazu stála vedle dvou hornetů...a rozhodně se nemám za co stydět, motorka vedle nich vypadá jako rovnocenný soupeř! Lidi se mě často ptají, jestli to je šestistovka nebo 750
Suma sumárum...jsem krajinkář a fakt se během cesty kochám nádhernou krajinou na severu Čech a je to pro mě relax od starostí běžného života. Nepotřebuju, aby motorka uměla jet 250km/h, já jsem spokojená se slušným zrychlením, vzpřímeným posezem a co si budem vykládat, fungl je fungl...vím, že se tam nic nevysere a já nezůstanu někde v půli cesty

UPDATE...Motorka šla k nové majitelce, přeji mnoho šťastných kilometrů!

JokerLBC
JokerLBC napsal 03.05.17 v 22:20 10b.

Montes
Montes napsal 18.03.17 v 14:36 10b.

Kráska Také hodlám koupit za rok Ať slouží

hobitos
hobitos napsal 14.08.15 v 11:41 10b.

Vypadá opravdu dospěle, jsem překvapený
Jen si jí užívej a třeba se někde kolem Ještědu.

RoHor
RoHor napsal 10.06.15 v 09:11 9b.

Krásnej stroj, málem jsem ji měl. Nakonec akce pro jiný typ a výrazný cenový rozdíl mne ohnuly jinam. Ale jednou ji mít budu.

Haňule76
Haňule76 napsal 24.05.15 v 09:24 10b.

Moc pěkná přeju hodně pohodových kilometrů