Yamaha YZF-R6R (2008)

Vlastník shifty
Vloženo 20.11.2014
Aktualizováno 1.3.2017

Krásná, nová, plná dopňků tak uvidíme jak jí budu stíhat já zatím mám takový pocit že technika bude o dost lepší než jezdec.

Triumph Daytona 675R: důvod neuveden

První dojmy - K motorce jako takové zatím nemohu říct nic. To vše uvidíme až nadcházející sezónu kterou se budu snažit jezdit co nejvíce s Agenturou Racetrack servise jako doposud. Doufám že do příští sezóny celé pole moc neporychlí a já se snad posunu s touhle strojovkou a kousíček dopředu :-)

Dlouho jsem uvažoval jestli koupit novou motorku nebo ne, už jsem nad tím uvažoval před minulou sezónou ale 100% spolehlivost kterou gsxr oplívalo mě vždy udrželo chladným a řekl jsem si takhle dobrou motorku nekoupíš. Ale teď na konci sezóny jsem se konečně rozhoupal a gixero na inzerci dal. Po necelém měsíci bylo pryč a já najednou koukal co dál? Když jsem tuto motorku viděl na netu, nenechala mě chladným a poté i přístup Pana Nečesaného který byl majitelem mě u motorky totálně odvařil Pán s velkým P a moc mu děkuji že takový lidi ještě po zemi chodí. Každopádně slovo dalo slovo, nejdříve se na ní jel podívat můj kamarád mechanik který mě hned po telefonu ujistil že ta motorka vypadá opravdu jak nová. S tím mě na jednu stranu moc nepotěšil, protože sem do ní nechtěl dát tolik peněz na druhou jsem si řekl tak se na ní pojedu minimálně podívat. Po prvních pár minutách bylo jasno. Já s rohlíkem ve tváři vypláznul peníze na stůl a viděl jak se Panu Nečesanému skoro hrnou slzy do očí že je opravdu konec se závoděním. Tímto mu moc děkuji že i přes jejich "konec" my můžeme pokračovat dál.

Na konci sezóny 2016
Most: 1:46
První voda v Mostě: 2:00
Brno: 2:16
První voda v Brně 2:27

gabri88
gabri88 napsal 31.05.16 v 23:42 10b.

jůůů ta vypadá super...slint

.Banán.
.Banán. napsal 03.12.14 v 21:51

Tak tebe nikdo nepřehlédne:)

rybíz5
rybíz5 napsal 27.11.14 v 22:06 10b.

Máš to fakt pěkný

zdenekr6
zdenekr6 napsal 27.11.14 v 21:44 10b.

ZdenyGSXR
ZdenyGSXR napsal 27.11.14 v 14:45 10b.

At to jezdí