renocar_unor

Honda CRF 250R (2009)

Vlastník Toxaro
Vloženo 20.11.2014
Aktualizováno 26.3.2015

Moje červená láska Honda CRF 250R 2009, nedám na ni dopustit.

První dojmy - Znala jsem jí od nás z trati a samozřejmě se mi moc líbila, přesně o takové jsem dlouho snila. Když jsem se dozvěděla, že je k prodeji, neváhala jsem. První jízda byla na trati a skvěle jsme si padly, je úžasná, lehká a ovladatelná.

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodnější je samozřejmě pro milovníky motocrossu - na trať, tam je její místo. Pro pole-louko-mrddače jí je myslím škoda...

Že to bude honda CRF 250 bylo rozhodnuto již dlouho dopředu, teď už stačilo najít jenom ten pravý kousek.
Na pár kousků jsme se byly podívat, bohužel nás vždy zklamaly - od prodejců jsme slýchávaly samé báchorky a lži a nabízené motorky zdaleka neodpovídali požadované ceně. Pak jsem ale zjistila, že je k prodeji hondička od známého z trati, o které jsme si vše zjistili od mechanika, který jí servisoval. A bylo rozhodnuto
Při první zkušební jízdě, která mě měla přesvědčit, že je to opravdu ta pravá jsem byla vážně nadšená. První, čeho jsem se bála nejvíce bylo, že nedosáhnu na zem, protože měřím pouhých 165 cm. Dosáhnu a bez problémů Motorka je úžasně lehká a ovladatelná, není potřeba s ní nějak zápasit. Tlumiče fungovaly přesně tak jak měly, byla to balada a já vůbec nebyla "zhuntovaná".

Po přivezení domů jsme měli maličko problém se starty, ale vzhledem k tomu, že ventily byly nově udělané hledali jsme problém jinde...
- Problém číslo 1 - svíčka nebyla vůbec dotažená :D
- Problém číslo 2 - byla hrooozně chudá směs... Takže problém vyřešen
Zatím tedy spokojenost

r.o.b.b
r.o.b.b napsal 22.11.14 v 20:38

Ja ji chci taky koupit ale furt nevim jak to bude fungovat na 2T Potreboval bych to nekde odskouset

Toxaro napsal 21.11.14 v 22:16

Já z toho reklusu byla u vytržení

r.o.b.b
r.o.b.b napsal 21.11.14 v 16:31

jo petr je dobrej a jeho xko je slusnej stroj na kterym sem poprvy ochutnal rekluse. bednar pujde do novy yamahy wr 250 f.

Toxaro napsal 21.11.14 v 13:27

Jinak Petrovi jsem velmi zavázaná, kdyby mi tenrát neřekl, jestli si nechci tu jeho půjčit, kdo ví, co bych si vůbec koupila Jeho Xko u mě vypěstovalo lásku k hondám

Toxaro napsal 21.11.14 v 13:20

Jirka tam jezdil, ale hondičku tuhle prodal, takže pro tento rok má sezónu asi ukončenou a na další sezónu jsem zvědavá jaký pořídí stroj