Aprilia SL 1000 Falco (2002)

Vlastník Ne-mo1
Vloženo 19.11.2014
Aktualizováno 19.11.2014

Mám ji dlouho. Trvalo, než jsme se sehráli, ale jak říkám, je to mašina pro pány a má tvrdé "koule"

První dojmy - Tvrdá, je to prostě dvouvál a když si člověk představí jak tam makají dva půllitry, tak to odpovídá neklidu motorky. Ale jak si člověk na ni zvykne, tak už bych neměnil. Prostě je svá, stejně jak já. Jediné, co věčně řeším je baterka. Jak je trošičku starší a sama se díky klidové spotřebě dost vybíjí, tak prostě tu kompresi nepřemůže.

Doplňky na motorce -

Kdysi jsem ji koupil relativně novou a dost výhodně ( na tehdejší dobu 180t ). Dost jsem si na ni zvykal, ale časem sní člověk prostě sroste a cokoliv jiného je pro něj utrpení. Tvrdá a netoleruje jezdecké chyby, Jet s ní pomalu je utrpení a proto jezdit v zástupech s čopry je docela vopluz. Prostě má svou hlavu a schopnosti. Ale na ty zase nedám dopustit já. Když si představím krásný výjezd ze zatáčky bez zbytečného podřazování a využití exelentního zátahu, tak prostě srdce tluče.
Na cestování si dovedu představit luxusnější motorku, ale i to se dá s trochou sebezapření vydržet.