Suzuki SV 650S (2008)

Vlastník bulldogbiker
Vloženo 17.11.2014
Aktualizováno 25.3.2016

Vcelku jednoduchá velice lehce ovladatelná,nepřekoňovaná.Dobře se dávkuje posez jezdce samotného dobrý.

První dojmy - Hledal jsem nějakou lehčí motorku na kratší cesty.Něco co lehce vytáhnu z garáže a letím... Sv je výborné.

Motorku bych doporučil pro - pro ty co mají rozum ,nechtějí utrácet a přitom chtějí špičkovou motorku!!

Doplňky na motorce - stojan sw motech,padací rám,turistické plexi

Tak sv mne příjemně překvapilo svezení dle mých představ.

No moc jsem toho nenapsal,už nebyl čas ,práce atd . Tento rok jsem toho moc na sv nenajezdil,bud jsem dával velké dálky ve dvou na V stromu a nebo jsem makal.
Ale když byl prece jen chvilku čas svezl jsem se. Na Suzuki SV nikdy nezapomenu je to překvapivě zábavná moto pro volný čas,kterého bohužel moc nemám.Do zatáček jde lehce sama a výkon je přesně do města ke kavárně a zpět
Nemohu opomenou že na ní má člověk pocit že lehce omládl

Dnes jsem SV prodal ale budu vzpomínat ! Výborná moto.

speedymratin
speedymratin napsal 08.04.15 v 13:15 10b.

Dobrá volba 18.4. máme sraz SV v Humpolci, tak doraz.

SuperSic58
SuperSic58 napsal 03.01.15 v 20:16

poro
poro napsal 17.11.14 v 19:26

Teda moc pěkné.. Co můžu psát jako naprostý začátečník. Prostě asi máš taky radost když získáš nějakou novou věc na kterou se těšíš a užíváš si s ní všechny ty nové chvíle a zážitky. A může to být moto,televize, oblečení nebo cokoliv jiného. Tak přeji hodně hezkých zážitků a kilometrů. A dík za typ na tu Hondu. Zítra mu brnknu. Ahoj No nádherná co víc říct...

Orličan
Orličan napsal 17.11.14 v 19:22 10b.

Super motorka, dobrý výběr. Máš ji luxusní, tak ať jezdí bez nehod a problémů. 10b