Honda Forza 300 (2014)

Vlastník viki007
Vloženo 9.11.2014
Aktualizováno 25.4.2015

Pracovní a "kochací" prostředek s ekonomickým provozem.

Motorka koupena od FIRMA:Honda Šenov ()

Honda SW 400T: stav ojetin a cena

První dojmy - Přebíral jsem motorku za ideálního počasí pro vyzkoušení turistického plexi a ověření aerodynamického řešení odvodu děště za jízdy. Také nové gumy byly rády, že se mohou pořádně chladit v kalužích.

Doplňky na motorce - Vyšší turistické plexi, kufr.

Průměrná spotřeba - 2.9325 l/100km

Volba padla na tento stroj, jelikož jsem hledal něco pohodovějšího s ochranou jezdce i spolujezdce , ale zároveň i pracovnějšího nejen na denní dojíždění v ekonomickém provozu, ale také pro občasné vyjížďky ve dvou. Jinak jsem motorově spokojen, zátah odspodu plynulé zrychlování, podle počítače klesající průměr akt.spotřeby. Najeto zatím málo, takže se spíše seznamuji s chováním a zvykáme si na sebe. Natankována první "plná", tak jsem zvědavý na reálnou spotřebu.

viki007
viki007 napsal 27.11.19 v 18:59

Ahojte, letos jsme byli na "okruzni - poznavaci ceste" Rumunskem (cca 3500 km) s kamarady a jsme nadseni. Technika nezklamala a priroda naadherna... Pristi rok mam planovany pobyt na stavbe, takze dalsi expedice se odkladaji "na potom". Jinak jsem kupoval NOVOU, takze cena byla "plna".

Krtek.Sileny
Krtek.Sileny napsal 27.11.19 v 16:58

PLAVUJEM MALINKATY VEJLETICEK PRES LETO S KAMARADEM NEPRIDAS SE ON XMAX 125 JA ZATIM SW-T 400

Krtek.Sileny
Krtek.Sileny napsal 27.11.19 v 16:54 10b.

kolik ste dal za forzu 300 ja za sve sw-t 400 69TKC, MAM ZDRAV.PROBLEMY A UVAZUJI O PRECHODU NA FORZU 300

RoHor
RoHor napsal 09.04.15 v 10:20

Taky jezdim pomalu, jen do 100. Je to též funglovka, zajíždim...zatim 350km.
Robin (RoHor)

vopina
vopina napsal 12.02.15 v 09:27

Pěkná, chce to více foto