Aprilia RSV 1000 (2001)

Vlastník hluska
Vloženo 9.11.2014
Aktualizováno 20.4.2018

Kdyby mi někdo před 5 lety řek, že si koupím V2, tak bych myslel že se zbláznil :)

První dojmy - Pro mě veliká změna, kterou už jsem asi potřeboval. Prostě nová výzva :) Vibruje, chrčí, prská, ani tolik nejede, ale zatím mě hrozně baví :) Jo a brzdí jako kráva :)

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro někoho, kdo ví co chce.

Doplňky na motorce - Laďák viper, K/N filtr

Motorka, kterou jsem určitou dobu fakt neměl rád a teď se na ní chodím koukat do garáže 10 krát denně. Už nějakou dobu jezdím a potřeboval jsem nějakou radikálnější změnu a myslím, že se mi to povedlo. Jízda na ní je hodně specifická. Co se týče motoru, tak jsem někde slyšel větu, že se chová jako "takovej rozbitej čtyřválec" a podle mě to přesně sedí. Oproti K4 co jsem měl, nemá ani spodek ani vršek. Ale stejně to prostě má něco do sebe :) Zato brzdy, jsem nikdy neměl lepší a ovladatelnost, díky úzké stavbě je naprosto úchvatná a podvozek taky super.
Teď jen aby ta zima byla co nejkratší a mohlo se vyrazit. Jo a na zadní jde taky :p

SPIJKER
SPIJKER napsal 15.10.18 v 16:49 10b.

hezký...

AfroRR
AfroRR napsal 17.03.18 v 14:58

Celej Marc Mar...néé dělám si prdel. RSV si měl sice boží, ale je na čase udělat profil tý tvý nový krásce nemyslíš?:) Jo a dík za koment, pro pohár budu dělat co mi (ne)schopnosti a technika dovolí neboj.

tazz134
tazz134 napsal 30.05.17 v 16:47 10b.

Moc hezka!;)

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 01.01.17 v 15:59 10b.

Parádní hračka, jo, super. Tomu říkám správný přístup.
Italka jak má být, ať dělá dál jen pořádnej výtlem do přilby a terorizuje domovy důchodců.

Malešice
Malešice napsal 23.10.16 v 22:23 10b.

ta fotka po zadnim co je sotva vidět přes budíky je vynikající!