Yuki Smile 100 (2012)

Vlastník Kamenolom
Vloženo 5.11.2014
Aktualizováno 14.4.2019

Přibližovadlo. Je to pro mě alternativní dopravní prostředek, lepší než kolo a někdy lepší, než auto. Taky lepší, než moped, či jiné motokolo. Prostě to jede :c))

Motorka koupena od Dealera - Motocykl je nový, takže žádný problém se nevyskytl.

Honda ANF 125 Innova: Rozhodovala cena. Ale do budoucna, si ji pořídím, nebo něco obdobného a tuto motorku nechám svým klukům.

První dojmy - z motocyklu, jsou skvělé. Co se týká jízdy, nemám žádný problém. Motorka je lehká a snadno ovladatelná. Jízda ve dvou, naprosto dostačuje. Jen podřazování, mi dělá občas problémy. Zklamal mě nefunkční ukazatel paliva a ještě startovací páka mi překáží v prostoru u stupačky.

Motorku bych doporučil pro - ty, kteří hledají levný a úsporný dopravní prostředek na jízdu okolo komína.

Průměrná spotřeba - 1.39667 l/100km

Tuhle motorku jsem si vybral především kvůli nízké pořizovací ceně, abych se mohl snadno a především sám přemisťovat okolo komína, při nízké spotřebě.

Prozatím, jsem spokojený a motocykl slouží přesně podle mých představ. Ale jsem v záběhu, tak ještě nemůžu docela dobře a objektivně hodnotit.

Jízdní vlastnosti jsou zatím dobré, trosku jsou znatelné vibrace motoru. Brzdy by chtěly trošku přiostřit, tedy na můj vkus.
Jízda se ženou dopadla dobře a i při záběhu jsme v bezpečí dorazily do cíle.
Ovladatelnost je naprosto parádní.

Co se týká úložných prostorů, jsou nulové. Vhodné je dokoupit si kufr, nebo brašny.
Spotřeba, která je pro mě stěžejní, se zatím točí okolo 1,9 L / 100 KM.
Spolehlivost se ukáže časem a určitě se tedy o své zkušenosti podělím.

Testoval jsem silnici i mírný terén (polní cestu) a nebyl žádný problém.

mildanek72
mildanek72 napsal 18.02.21 v 07:15 10b.

Yuki 100 ccm(97 přesně) a 5,75kw což je téměř o 1 kW více jak Jincheng Ronda 110ccm(106,7 přesně)!!! Zde u našich kolibříků je to poznat jak s...a! Spotřeba se reálně u mé 110 -ky pohybuje kolem 2,4-2,7l/100km,,,a to jí dávám kapky Dr.Chinny takže v případě Yuki bych spotřebu 1,9 uvítal jak SPD v parlamentu!!!
Hodně štěstí na cestách..předpokládám že za ty léta už máš najeto nejmíň 50 000 km... na podobných prdítkách mám od 29.6.2011 najeto celkem na všech tacho přes 149 600 km... hodně poznaných míst nejen v ČR přeju a Kolama dolů.ode mne je to jasná desítka míň může dát jen ten co na tom nikdy neseděl anebo neuznalý člověk..

pajapaja
pajapaja napsal 31.10.15 v 09:01 5b.

lyons
lyons napsal 18.06.15 v 23:14 10b.

dastr
dastr napsal 07.11.14 v 15:56