Suzuki GSX 1100 G (1992)

Vlastník stepanekgsx11g
Vloženo 17.7.2006
Aktualizováno 23.2.2008

Moto jsem koupil již v roce 2005 a jsem nad míru spokojen. První, co jsem udělal, když sem ji přivezl, sešteloval jsem karbece a pořídil nové filtry - vzduchový, olejový - a olej. Je to můj miláček kterého již nedám z ruky.

Zkušenosti: Bacha, na správný tlak v pneu, má to dost velký vliv na jízdní vlastnosti. No a dál není co upravovat, je to díky kardanu bezůdržbový stroj.16.6.07 nové gumy AVON AV55 STORM ST a jsou to nej, co tomuhle motocyklu pasuje, úplně jiné jízdní vlastnosti, motocykl je nyní ovladatelný jako nějaká šestistovečka krásně se s ní manipuluje v nižších ryclostech což jí dříve dělalo velký problém. Takže nové gumy super!

Cesty: Moc necestuji, jen takové pojíždky po jihu naší krásné vlasti. Pálava, Buchlov, Lednice a přilehlé dědinky. Tento rok 08 se dám na pořádné cestování, chci navštívit Balaton, pak snad i Chorvatsko.

Další info: Ježíšek mi přinesl vyhřívané rukojeti to bude super. Už se tvoří PAVek, tato sezóna bude luxus!

stepanekgsx11g
stepanekgsx11g napsal 04.06.13 v 20:28

Stále při starém, jsem nade vše spokojen s oběma

Allien
Allien napsal 29.10.12 v 03:27

Motorka krásná, chci taky něco takovýho. Je nějaká změna v hodnocení od posledně?

stepanekgsx11g
stepanekgsx11g napsal 01.08.11 v 18:15

Motorečka i přítulkyně super, drží fest obě a to to nemají semnou vůbec lehké tím že jsem začal opět kamioňačit není na ně toliko času jak by si zasloužily. Tuhletu Suzičku všem vřele doporučuji, vážně držák! A všem za komentáře moc dík.

Taz1100g
Taz1100g napsal 19.07.10 v 22:07

Fakt hezká je vidět že se jí věnuješ a co PAVka jak se s tím jezdí asi žádná divočina

sipal
sipal napsal 18.06.09 v 23:56