MZ ETZ 150 (1990)

Vlastník martinas
Vloženo 3.11.2014
Aktualizováno 3.11.2014

vcelku lehká.docela živá mrška vzhledem jako stará poctivá klasika 90 let.vzhledem skoro chopeer skoro endurko,takové od každého něco takový dospělý Simson

Jawa 350/634: důvod neuveden

První dojmy - dojmy z jízdy ještě žádné nemam nechám se překvapit i když pohodlí na ní je a brzdy taky dokáží co od nich člověk očekává,motor ma celkem hezký zvuk,pružiny vystačí i na obtížnější terén,co se mi dost líbí je silné dobíjení

Tak Simson už nestačil švagr si koupil Africu moja si koupila nsrku a ja sedlal pořád simíka,tak sem si řek že potřebuji něco většího,měl jsem zálusk na 350 jawku ale to je trochu těžká svin'ucha,Hlavně jsem potřeboval něco abych se mohl projet S mojí přitelkyní po cestě ale i se švagrem po lehčím terénu tak pro mě MZ 150 byla jasná volba :)

Koupě: Koupil jsem ji 1.11.2014 od hodného pána z opavy za 4500 který ji měl dlouho,cena byla taková proto že bylo potřeba dat do kupy motor i když nic sloziteho a za 2 hodinky od koupě jela :)

mam s ní velké plány snad bude čas a finance přát

chtěl bych první udělat lak,potom se podíval na elektriku je taková sem tam kontakt je a sem tam není,potom určitě nějake pěkne gumy,a hlavně držáky kufrů mam v planu hodně cestovat.

pokud mate nějake rady nebo názory klidně pisejte do komíku :) jsem rád za každou radu jak vylepšit spoustu věcí

hruso25
hruso25 napsal 04.11.14 v 18:56

Po Simsone je MZta jasná voľba. Cez zimu dáš do kopy a na jar jechaš.

Fidel1994
Fidel1994 napsal 04.11.14 v 10:01 10b.

Pěknej pracant za dobrý peníze