Honda CBR 1000F (1990)

Vlastník Stimpy
Vloženo 2.11.2014
Aktualizováno 15.4.2016

Sice babička, ale hned se mi zalíbila. Jede víc než potřebuji a je hodná.

Suzuki GSX 750 F: důvod neuveden

První dojmy - Moje první takto silná motorka, tak byly obavy ze všeho. Ale prvních 300km ukázalo, že se není čeho bát a budeme si rozumět. Výkonu má pro mě nadbytek. Posed mi sedí a nemám problém udělat stovky kilometrů denně. Obava z váhy motorky se ukázala taky zbytečná.

Hledal jsem motorku na delší trasy, stovky kilometrů denně pro mě nejsou ničím zvláštním. Takže volba na těžkou silnou motorku byla jasná, cestovní enduro mi prostě nesedí.

První zkušenosti s tímto strojem jsou vesměs dobré.

Stáří motorky mi vůbec nevadí, je to prostě klukovský sen a motorky z této doby se mi líbí.

Stabilní, pohodlná, silná. Motor má při normálním ježdění výkonu v celém spektru otáček a zrychlení v jakékoliv rychlosti na jakoukoli zařazenou rychlost jí nedělá problém.

Brzdy jsou nyní problém, který musím vyřešit přes zimu, jelikož mi přední při prudkém brzdění vibruje.

Motorka byla lehce zanedbaná, ale nic zásadního, jen chce doladit do krásy.

Motorka nemá problém ani s našimi dálnicemi, ani s okrskama, kde jsou různé nerovnosti. Podvozek to všechno skousne a zadek netrpí.

Martin2910
Martin2910 napsal 18.02.15 v 20:56 10b.

zdravím a přejí spoustu km bez problému )) ,,máš jí krásnou.!!! .. bylo by fajn se projet spolu -- at si ty ségry "pokecaj" ... --- 10b .. M.

.Banán.
.Banán. napsal 03.12.14 v 21:59

Spoustu šťastných km v sedle

stevan
stevan napsal 06.11.14 v 19:40

Cbr-F je skvělý stroj a já to vím měl jsem všechny modely tak spoustu krásných zážitku za řídítky