renocar_unor

Yamaha XJ 600 (1989)

Vlastník Hikawa
Vloženo 1.11.2014
Aktualizováno 4.3.2015

Skvělý jougtimer za skvělé peníze

První dojmy - Tahle motorka umí i v dnešní době překvapit. Po prvním svezení mě dostala svou univerzálností. Ovladatelná, štíhlá, lehkonohá , skvělá ergonomie, super podvozek, 72koní. Nikdy jsem nechápal, proč do dneška tolik lidí (hlavně němců) stále jezdí na tomhle stroji. Teď už to chápu.

Už dlouho jsem pokukoval v inzerátech po nějakém starším japonci, ale nechtělo se mi do něho vrážet moc peněz, z důvodu že člověk už přeci jen na ježdění nemá tolik času.
Yamahy se mi vždycky líbily a to hlavně XJ650. Těch ale v inzerci člověk tak často nenajde a tak jsem slevil z nároků na kardanový pohon a zaměřil se na častější model XJ600. Štěstí přálo při mě a za pár týdnů jsem si jel kousek za Jičín pro tuhle krásku v originálním stavu..o to mi taky šlo. Nechtěl jsem nějakou zbastlenou motorku na které se vyřádila řada českých domácích kutilů.

Serby71
Serby71 napsal 11.02.15 v 23:04

...jen víc těchhle krásných strojů

SalvatorPRO
SalvatorPRO napsal 10.01.15 v 12:30 10b.

Vili.s9
Vili.s9 napsal 08.11.14 v 11:52 10b.

tyyy jo, super kousek!!!

Frankie
Frankie napsal 08.11.14 v 07:54

V roce 2000 to byla moje první japonská motorka po Jawe 350... Dodnes na ni vzpomínám. Nebyla nejlepší, ale byla první a pro mě v té době naprosto jedinečná
Z dnešního pohledu rám ze želé a žrala dost benzínu i oleje, ale je pořád krásná a taky byla dost pohodlná.

Lyer
Lyer napsal 04.11.14 v 21:15 10b.

Za tu cenu luxusní a vypadá že je v originálním stavu