Suzuki GSX 750 F (2002)

Vlastník Eldo
Vloženo 1.11.2014
Aktualizováno 29.11.2014

Je to konečně motorka, za kterou se lidi ohlíží, když s ní někde letím :D

Suzuki GS 500F: Řadový dvouválec mi prostě nesedl, 750 zni lip nez 500 :D a lip se mi jelo se 750 :)

První dojmy - Moje první svezení s ní bylo za plného jejího výkonu. Oproti 125ccm na které sem jel před ní, to byl zážitek obrovskej. Bolela mě hlava z toho zrychlení! :D I přesto sem si na ní během zkušební jízdy zvykl, motorka je krásně čitelná, pohodlná, suprově poslouchá.

Motorku bych doporučil pro - Je to cestovně-sportovní motorka, takže pro někoho s tímto jízdním stylem :) Pro 18ti letýho člověka, co chce motorku která mu bude dělat jen radost a lákat holky :P :D

Doplňky na motorce - snížení výkonu na 35kw, laďák laser, plánuji změnit barvu kapot

Chtěl jsem motorku. ,,Přibližovadlo" ve stylu Varadera 125ccm bylo suprový, na naučení báječný, mám na něj jen a jen dobré vzpomínky. Motorku, na které pujde předjíždět auta nejen když stojí, která vyjede kopec ve vyšší rychlosti než 60km/h -_- :D .

Tohle vše mi tahle Třičtvrtě-litrová Zuzka splnila. První jízda mi ukázala čeho všeho je ta motorka schopná. TA OHROMNÁ SÍLA !! (teda z mého pohledu...) Na jedničku jela 90 a to tam bylo tak za 3 sekundy, na Varaderu sem mel 90 asi tak za deset let, se zařazenou 5kou a 9000 otáček :D. Měl jsem z toho strach..

Proto jsem jí nechal uškrtit na 35kw, jelikož je mi zatím 18 a nechci se hádat s policajty. Ode dne kdy jsem dostal řidičák, jsem plnou nádrž vyjezdil takřka hned :D Laďák Laser má opravdu suprovej zvuk a hrozně mě baví... obzvlášť v podzemních nebo nadzemních garážích :D Motorka je velká, pohodlná jak pro jezdce, tak pro spolujedce. Plasty rozráží vzduch krásně, tak jak jsem se dočetl v recenzích na motorku.

Už mi párkrát uklouzla, když sem přidal plyn v zatáčce moc prudce, alevždycky se hned zklidnila aniž bych se stačil leknout. Prostě zatím maxinálně spokojenej. Vejlety s ní jsou povinností a hrozně mě to baví :)

...

Tak pár set kilometru za mnou a stále spokojenej.
Zadní guma musela jít nová, volil jsem Mischelin Pilot Road2 z důvodu její životnosti, jsem spíše cestovatel a proto pro mě idealní. Pár krizovek za sebou už spolu máme, jako například dobržďování na písku, koukání po holkách a následné dobržďování natěsno :D ... vždycky mě zatím podržela a já si díky tomu neutrhnul ostudu :)

29.11. 2°C a já už to prostě nevydržel a musel se jít projet. Startovat se jí vubec nechtělo což znamená že nejspíš budu muset pořídit novou baterku... nakonec chytla a mohli sme se projet. Výborný byly výrazy lidí, kteří nechápali co dělá motorka v tomhle počasí venku :D O to víc mě to bavilo a nerad sem jí dával doma na stojánek :)

Eldo
Eldo napsal 06.04.16 v 20:45

No po technickej stránce je stále v neporušeném stavu po té vizuální... matt je strašná svině .. nevim jestli je to tim že sem si to dělal v garáži, ale škrábanců od helmy, bot a pod. je na ní už dost

MEK0TA
MEK0TA napsal 23.03.16 v 08:59 10b.

Zaujalo mě, že ji máš v neobyčejně krásném a neporušeném stavu (alespoň na první pohled) Já už se nemůžu dočkat až letos vyjedu na té svojí, ještě jsem na ní prakticky nejel, tak jsem zvědavý