Honda NTV 650 Deauville (2000)

Vlastník pavol_b
Vloženo 31.10.2014
Aktualizováno 25.11.2014

kedze je moja prva, tak som uplne happy

Honda XL 650V Transalp: důvod neuveden

První dojmy - uz pri prvej skusobnej jazde medzi garazami bolo jasne, ze budeme kamarati :)

Doplňky na motorce - zatial ziadne, ale pridu vyhrievane rukovate a vyssie touringove plexi (casom)

Skusenosti? Tak skoro este ziadne vyznamne, ale to co som si vyskusal, je super. Paci sa mi jej kludny chod, prijemny posed a vynikajuca ovladatelnost.
V prvom rade musim podakovat Svetovi, ktory mi ju zosteloval (volnobeh bol uplne mimo, musel byt stale sytic, kym sa nezohriala), opravil komplet podsvietenie pristrojov, nulovanie denneho pocitadla, vymenu naplni.
Po malej oprave plastov, ktore som musel dat zvarit a naslednom striekani (dakujem Igor).

Mitchi
Mitchi napsal 26.11.14 v 21:30

Pokud ti žere 7,8 l/100km, tak ti teče benzín někde bokem. I při ostré jízdě ve dvou se nedá dostat o moc nad 5l/100km. A to se občas fakt snažím.

zatím Michal

stefanik
stefanik napsal 22.11.14 v 14:30

milen
milen napsal 08.11.14 v 18:05

super, hodně kilometrů bez nehody. rádi jezdíme na Slovensko ,hlavně do Terchove a příští rok i na motorce.

pavol_b
pavol_b napsal 03.11.14 v 10:00

aj ten Simson je pekny, budi mi to spomienky na dobu, ked som mal 15-16 rokov a jazdil som na takom. ale v striebornej farbe. ani vlastne neviem, preco som ho vtedy vymenil za 2 modelarske motory

takze som po 30 rokoch opat na motorke

pavol_b