Suzuki GS 550 (1982)

Vlastník Krejča93
Vloženo 31.10.2014
Aktualizováno 21.12.2014

Dlouho sem vybýral co koupím, pač sem měl tu výhodu vyzkoušet dost motocyklů různých stylů, ale srdce mě přivedlo ke starý klasice :) A vůbec nelituju

První dojmy - Příjemná motorka, na vyčištění hlavy která se chová na rovinu a poslouchá na slovo, projíždět esíčka je jedna radost, motorka jde tam kam já poručim s nadšením r..a běžícího pro dávky :D motor není žádný závodník ale rozhodně mě dopravý kam chci v zábavném tempu :)

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo už měl pár moto pod zadkem, vý co chce a co od ní může čekat !

Motorku sem koupil dalo by se říct nepojizdnou po kompletním vyčištění palivové soustavy a nových svíčkách, oleji a filtrách funguje nádherně :D a pokud né tak může chybět leda benzín, kterej si při otevřenym plynu ráda vezme. Ta motarka má svou duši a charakter kterej se nedá srovnat se žádnou novou mašinou a to se mi hrozně líbí :) přes zimu bych chtěl udělat měnší přestavbu v vafe stylu ovšem bude to oříšek pač chci tutu holku po třicítce předělat tak abych až na ní začnou líst babičkovský léta jí mohl hodit zpět do origo stavu :)

marek-vicenik-motodily-havirov
marek-vicenik-motodily-havirov napsal 24.01.15 v 13:54

Taky jsem si ji před novým rokem pořídil,původně jsem chtěl 650 skrz kardanu,ale po 3/4 roce šňupání po všech koutech sem na nic za rozumné peníze nenatrefil.Ať ti dělá radost

Saxn
Saxn napsal 07.11.14 v 20:10 10b.

Pěkný stroj

p.epanica
p.epanica napsal 31.10.14 v 21:29 10b.

Parádní ročník i stroj ...

justyn
justyn napsal 31.10.14 v 21:07 10b.

Paráda GS550 jezdíval kámoš,rád vzpomínám At ti dělá radost Jasných 10b

SonyLee
SonyLee napsal 31.10.14 v 07:22 10b.

Pěkná tož ať dělá jen radost a spousty pohodovejch kiláků přeju