Kawasaki ZX-10R Ninja (2006)

Vlastník rybíz5
Vloženo 27.10.2014
Aktualizováno 23.7.2016

Skvělá,úžasná a krásná motorka...

První dojmy - Mé první dojmy...No přišlo mi že oproti zx6r 1999 nebo Zedíkovi 750 nebo ZX6R 636 2006 to jede o něco lépe..Noo... skoro o dost lépe.Ale to bude asi tím že je to litřík a né šestistovka že??

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučil hlavně pro důchodce a třeba na dojíždění v neděli do kostela..

Tento stroj jsem si vybral protože jsem do něj zamilován od té doby co jsem ho poprvé viděl..Je to úžasná mašina a pro mě i vzhledově nej nej nej..Nikdy jsem nic jiného než Kawasaki neměl a rozhodně nelituji.Se ZX10R jsem docela váhal už minulý rok jsem ji chtěl ale po přečtení recenzí jsem ještě radši pohonil na rok Ninju 636..Co mě hodně překvapilo u ZX10R je váha..Je vlastně stejná jako u mé poslední šestky což jsem vůbec nečekal.Ted po obutí nových pneu se motorka skládá úplně sama ale nějaké větší náklony si nechávám tak na 25+I brzdy fungují slušně asi i díky pancéřům..Motor táhne fakt nádherně ale není to zase takové peklo že by to nešlo uřídit pokud má člověk trochu rozum,ale také není problém na dvojku ve 150 km/h výplachem na zadek..Jen tlumič řízení jsem musel poslat na repas a ztužení.Origo není moc do tuha a tady se to poměrně hodí..Tlumič mám přetryskovaný,jde dát mnohem víc z tuha takže oproti originálu je to ted super a motorka se hodně uklidnila...Je pravda že jsem oproti šetce ještě trochu zrychlil protože na téhle motorce se fakt pomalu jezdit nedá.. :):):)Bomba,bomba!!!

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 28.02.16 v 10:40 10b.

Parádní kousek aten creptus z ní dělá luxusní motorku.Až budu v důchodě tak ji koupím akorát budu muset zjistit kde je v okolí kostel kde se dá dobře zaparkovat.

gabri88
gabri88 napsal 27.02.16 v 10:44 10b.

moc pěkná a fešnej creptus. huláká stejně dobře jako vypadá?

mavericknc29
mavericknc29 napsal 27.06.15 v 08:49 10b.

pecka, ten tlumič řízení a držák SPZ mě zajímá...

Behysek
Behysek napsal 22.06.15 v 10:55 10b.

Moc hezká Kawa

Karee