Suzuki SV 650 (2004)

Vlastník xCharlie
Vloženo 22.10.2014
Aktualizováno 5.1.2021

Vloženo: 16.01.2019, Uskutečněno: 16.01.2019, Stav tachometru: 61278 km, Zhlédnuto: 12x

Když jsem motorku koupil, nevšiml jsem si, že nefunguje podsvícení budíků. Nefungovala totiž jen část otáčkoměru. Když jsem si toho všiml, myslel jsem, že je chyba v kabelu. Až po celých 4 letech jsem se odhodlal budíky rozdělat a zjistit proč vlastně nefungují. K mému překvapení se někdo, asi né moc znalý elektrice, snažil změnit barvu podsvícení a LEDky tam napájel obráceně.
Když už jsem byl v tom tak jsem se rozhodl, že změním barvu celého budíku na studenou bílou. Objednal jsem LEDky z GME, 10ks (2ks do zásoby) i s dopravou stálo 50,-.
Co mě překvapilo, LEDky nejsou na plošňáku jen napájené, ale jsou tam i přilepené. Musí se tedy odcvaknout a půlka co z nich zbyde přilepená se musí opatrně sundat dolů. Potom už stačí LEDky správně napájet na své místo a dílo je hotové.

• Tokico 4 pístek

U SVčka už jsem se snažil s brzdama udělat hodně. Brembo RCS 19 brzdová pumpa, pancéřové hadičky, Brembo sinter destičky.. Každý z těch věcí brzdám pomohlo (nejvíc zatím pumpa). Dlouhou dobu jsem věděl o tom, že se v U

Vloženo: 04.03.2020
    Uskutečněno: 04.03.2020
  • ShiftingControll 2.2

Dlouho, fakt dlóuho jsem se chtěl projet na motorce s quickshifterem. Až se mi dostala možnost najet 1200km za 4 dny na nové honde CB650R, která quickshifter měla. Nemusel jsem ujet ani těch 1200km a věděl jsem, že tohle

Vloženo: 01.11.2019
    Uskutečněno: 08.08.2019
  • Arrow Sport výfukové svody

Dlouho jsem na netu pokukoval po nějakých svodech pro tu svou. Nešlo mi ani tak o nějaký nárůst výkonu, spíš ten pocit že mám zase něco, co mi přidá spoustu starostí a nachvilku mě to zabaví :-D Našel jsem na bazaru tyh

Vloženo: 31.10.2019
    Uskutečněno: 30.07.2019