BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 20.05.2022, Uskutečněno: 19.05.2022, Zhlédnuto: 13x

V 16:30 start, ještě jsem dotáhl šrouby zadního kola momentem, dofoukl zadní pnojmatiku. Nasadil jsem nové boty, no musim říct, že se mi v nich jede na první dojem pěkně na hovno Asi se maj do nich strkat kalhoty, nebo víc přes lejtka/holeně - stahnout nejdou. Takže nic moc a musim přestavět řadičku vejš. Prostě je to v nich jiný než v těch Probikerech. V těchto botkách se mi ale nepotí noha, která se mi jinak potí ve všem a kdykoliv.Takže boty pořád nepáchnou Během zastávek nebo na semaforech jsem kontroloval pohyb řemene na zadním kole a stále je tam kde byl po montáži. Dříve řemen nepatrně cestoval.
Všechno drží 285km najeto. Směr z: Nymburk, Poděbrady, Libice, Opolany, Opolánky, výjimečně nájezd na D11 u KFC, u Žehuně a přesun směr odbočka Přelouč, pak Pardubice, Holice, Choceň, Brandýs a Ústí nad Orlicí, dále jsem chtěl podjet koleje a přes Svatého Jiřího zpět na Choceň nebo Mýto ale bohužel asi stavba tunelů koridoru zabírá moji další oblíbenou cestu a tak trasou kde se jezdí závody do vrchu, vystoupám poprvé na rozhlednu Andrlův Chlum na kterou ale nejdu protože nechci trajdat pro klíče a je dost hodin, nakonec jsem ještě večer četl pohádku tomu nejmenšímu broučkovi. Každopádně výhled z ní musí být super a je tam fajn posezení minimálně na kafe pivo a stopro jídlo, zákusek Chata Hvězda
Cesta zpět až do Přelouče stejná, před Chvaleticemi kde se nad Týnec nad Labem nelze dostat, to beru už ve tmě na Kačinu a Kutnou Horu, zadem kolem hřbitova všech svatých na Hořany, Dolany, Č.Pečky, Kolín, Sendražice, V.Osek přivaděčem k Autosalon Louda Poděbrady a dom. Srny a vepři divocí se mi vyhýbali, ježka jsem málem žvejknul ale brzdy brzdí a řidítka se otáčejí Jediný co se mě nevyhýbalo je hmyz. Je to jak mor. Letos se dokopu do nadstavby plexištítu a výměnu hledí na přilbě, škoda jen že nemám i náhradní brýle do helmy

SlimM (48) napsal 23.05.2022 v 18:27

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023