BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 24.03.2022, Uskutečněno: 24.03.2022, Zhlédnuto: 7x

Naplánovaná první vyjížďka s novou přední pnojmatikou byla chvilkami trošku psychická i fyzicky křeč, protože i když byla ta vyjížďka avizovaná, s pochopením jsem se doma ,ostatně jako téměř vždy, nesetkal a myslel jsem na kamaráda kterýmu dlužím uříznout přímočarkou OSB desku na 20cm pruhy(baráčník a nemá doma nic). V hlavě se mi to mlelo, chvílemi jsem měl i radost . Myslel jsem si že mám plnou nádrž benzinu ještě za 33,50,- tak jsem si v duchu mnul ruce jak jsem s tím vyj... , opak byl pravdou takže nakonec jsem se modlil aby mi to dalo přes město
Jsem totiž ten levnej benzin vlastně vyjel minule Takže pěkně za 44,50,- litříček, k tomu Rajec jemně perlivá a 700,- fuč.
cesta das ist klasik na Kolín ale opět kolem Žehuně a pak Polepy, Č.Pečky, K.Hora a Ledeč, Světlá n.S., Havlobrod a někam za něj směr Humpolec ale otočil jsem to zpět dle cedulí a to na Okrouhlice a zase přes Ledeč dom. Kolem Havlbrodu jsem se motal protože jsem se chtěl dostat k trati na focení a Havlbrod nechutně ucpanej, ale nechutně, samej náklaďák, fakt šílený(asi pomoc ukrajině v obou směrech) no a na to focení pak nedošlo, protože jsem zase myslel na včasný návrat kvůli tomu řezání OSB takže, to nebylo to úplný bezstarostný ježdění a podle toho to taky dopadlo, možná. Nevím. Během jízdy jsem si při zastaveních pohrával s nastavením páček a to samé jsem ještě jednou udělal na sypaném parkovišti ve skále pod Svatou Kateřinou v Kutné Hoře při cestě od Malešova, No a chtěl jsem se ještě projet ještě dolů k Vrchlici a tak - při výjezdu na silnici-jsem přes snížený obrubník, jedoucí ani ne krokem, ostře zatáčel do prava na asfalt, nohy ještě na hrbolatým štěrku a jak to skočilo přes hranku obrubníku a mě se zaklaply řidítka doprava na doraz tak motorka padla doprava na hranu už zvýšeného obrubníku. Nadával jsem jako špaček A přijde mi že by se to nestalo kdyby šlo točit řidítky volnějc, přijde mi že je mám docela ztuhlý, ale od počátku co jsem dal ložiska. No nic. Motorka blinkr ko ale ten mám z číny, to by nevadilo, horší je že je vylomen ale plast kapoty ve kterým je našroubovaný. a drápance na laku,odřené závažíčko, krásná eloxovaná páčka.
Příští vyjížďka musí být zákonitě lepší, a po ní musím vyměnit olej, bo už bude na nové spojce cca 1000 km.
jo včera najeto 250 km. Celkem to ušlo když pominu ten kreš
A taky jsem si zapomněl vzít kufry tak motorka vypadá proto trochu jinak

Piki (61) napsal 24.03.2022 v 20:47

Ahoj, hlavně, že jsi ok ty. Taky to občas zažívám, prostě je potřeba si vyčistit hlavu a myslet jen na jízdu...

elvis78 24.03.2022 v 21:12

díky

DejvGSR (52) napsal 24.03.2022 v 17:50

Ahojky, občas mívám podobné dny. To je tak, když ti celý svět tu vyjížďku nepřeje, myslíš na spoustu věcí okolo, místo aby si se radoval z vlastní jízdy. Honíš vlastně čas, nakonec z toho nic nemáš a ještě pak malér. Hlavně že jsi v pohodě, motorka se zase dá do pucu. Já se zatím kochám pohledem na tu svojikrásku a sním o teplém asfaltu.

elvis78 24.03.2022 v 21:10

Hezky jsi to napsal tak jak já to neumím
Ale naježdění bylo už dobře, místy za jízdy mi to ukazovalo 20°c, nejméně po západu sluníčka u Ovčár mezi polema

Milanek13 (48) napsal 24.03.2022 v 13:09

No nic moc , škrábance zamrzí.
Snad máš na sezónu vybráno

elvis78 24.03.2022 v 21:10

no musím mít vybráno, asi jsem ještě unaven po nemoci a je to jedno k druhýmu

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023