BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 15.08.2021, Uskutečněno: 15.08.2021, Zhlédnuto: 8x

Předcházelo zajetí nového oleje a s modlitbou že spojka bude v pohodě.
Jel jsem do Liberce, do Kerda sport koupit věci na starý kolo BMX a favorita, štefty do řidítek, řetězy, bovdeny a tak.Cesta přes Boleslav, Č.Dub, zadem na Ještěd a dolu, zpět přes Hamr na jezeře, ralsko, Bělá, Katusice,. Benátky.
Ale spojka furt ta samá písnička-nechce vystavovat, ale až za několik sekund demontáž kapoty, vypuštění oleje po dvěsta kilometrech, demontáž řadičky, demontáž víka, kontrola ložiska vypínacího-ok. Při rozborce lamel, asi od poloviny dozadu zjištěny utrhané segmenty obložení a jako by suché desky.
Takže to vidím na nové obložení. Takže pokud nevyjdou od ROCo nové modely mašinek tak kupuji ještě v srpenci spojku
a když ne tak budu jezdit na novém kole favorit, co jsem pořídil

elvis78 (133) napsal 16.08.2021 v 14:20

díky za komenty, favorit jede z lehka, kopec nekopec Je to asi rok výroby po 1985 možná dýl, nevim, ale jako kluk jsem od ježíška dostal Premiéra se čtyřmi kolečky vzadu a jezdil slušně, pak jsem jej osadil komponenty a hrazdu Shimano za peníze z brigády a jezdil jsem jako ďas. favorit má myslím že galusky, což jsou javořický párky ve srovnání s koly premiéra které jsou pak liberecký párky

A spojka bude až v září, dneska mi přišla faktura na brejlovce
Spojka origo komplet bmw 7700, Italská spojka 2400 komplet, TRW jen 9 lamel s obložením cca 1900, EBC pak kolem 1400,-EBC neznám

DejvGSR (52) napsal 16.08.2021 v 05:39

Ahoj, tak snad jsi se dobral problému. Však zas pojede jak za mlada. Ale to kolo FAVORIT, tak to je boží.

NiLu (127) napsal 15.08.2021 v 22:09

Super práce, snad se dílo pořadí, držím palce. Jízda na favoritu taky možnost, přesně, taťka ho měl také v modré barvě, jízda na něm prý celkem odsejpala.

Milanek13 (48) napsal 15.08.2021 v 21:46

Favorit vypadá dobře, měli jsme ho doma v modré

Gripp (10) napsal 15.08.2021 v 17:17+1

Spojka tedy pěkně opotřebovaná,ta už potřebuje výměnu,jako koza drbání :) https://www.bmwmotoparts.cz/spojkove-lamely-pro-bmw-f800-lucas-p2674/

1 reakce

elvis78
elvis78 15.08.2021 v 18:26

No tak to je jasný ale ty jsi mi udělal radost, že jsi našel TRW za super peníz. Děkuju

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023