BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 13.06.2021, Uskutečněno: 13.06.2021, Zhlédnuto: 5x

Tak mě Fanda nalákal na dnešní pojezd směr Šumava.
Jely stroje Ducati Supersport S, Ducati Supersport skoro S , Bandit 1250, Yamaha Tracer 900 2x a nějaký čas Kawasaki Versis 650(snad jsem to napsal správně). Já jel z Nymburka pro Fandu, pak přes Starou Boleslav a okraj prahy do Zdib pro Milánka s Radkem? Dále přes Prahu na Benzinu na Strakonické pro zbytek bandy. Jména si nepamatuju tak se kluci nezlobte, ale bylo to super! Po alpách moje druhá větší vyjížďka s vícero lidma.
Trasa vedla tuším že někde od Radotína, kolem Brd(pamatuji si odbočku na Liteň-to je úvraťová železniční stanice a já jsem na ty mašinky a starý auta) dále stoprocentně na Příbram, pamatuji si Lnáře, Kadov, Horažďovice(ty mám zafixovaný taky s mašinkama s jedním klubem TTčkařů) a pak si pamatuju Sušici, Kašperský Hory, měl Být Vimperk,Volyně(už byl hlad ale hospody pozavírané) pak Strakonice-super oběd v Myslivecké Baště, to byla záchrana. Po obídku Písek, Milevsko a pak zase na Příbram přes Orlík, to byl vočistec ty kostky a z Příbrami asi stejnou cestou zpět. Jenže cestu přes Prahu zpět jsem si nechtěl opakovat a rozhodl se skupinu náhle opustit u nájezdu na D4 u Řitky a šněrovat směr Davle,Týnec nad Sázavou, Poříčí nad Sázavou, nějak jsem se zamotal na Benešov, pak správně na Čerčany,Chocerady, Ondřejov, Hradec(silnice na kaši), po č.108 na Konojedy, Kostelec nad Č. Lesy. Český Brod a domu. 628 km namotáno. Moje ucukaný báwo si libovalo cestami od Příbrami dál
kolem Strakonic do Milevska, to byla Nirvána, cesta kolem Brd, možná blíže Dobříše? mi tou rychlostí úplně neseděla. A dost jsem se bál a taky jsem to chvílemi v těch úsecích cestou zpět často přepálil a chyboval abych dohnal jezdce přede mnou. Je znát že nejezdím ve skupinách a příště to bude lepší

SlimM (48) napsal 29.06.2021 v 07:14+1

Není nad to, určovat si tempo sám...

1 reakce

elvis78 29.06.2021 v 21:20

Tak jasně, proto mám 99,9% vyjížděk sám ale někdy je třeba zkusit změnu a je to taky fajn

DejvGSR (52) napsal 19.06.2021 v 17:44

Klucí, pěkně jste si to užili.

1 reakce

elvis78 20.06.2021 v 14:35

to teda a řádně Příště bych to viděl na východ a nebo podél hranic německopolských

Pero2709 (2) napsal 14.06.2021 v 11:50+1

Bylo to super , krásný prostředí po vyjetí ze Středočeského kraje div se světě taky hezký asfalt ...
Super strávený den s partou pohodových lidí .
Ta přední guma by možno stála za zamyšlení
Ještě jednou děkuji všem za krásně stráveny den ...

Milanek13 (48) napsal 14.06.2021 v 07:20

Rekordní nájezd ve skupině

NiLu (127) napsal 14.06.2021 v 06:49

Paráda

KrtekBazi (2) napsal 13.06.2021 v 23:14

Tyjo Honzo,to jsi namotal pořadnou porci km. já jen 553 Jinak bylo to super a zase tě rádi uvidíme .Měj se.

2 reakce

elvis78 14.06.2021 v 07:33

jo bylo to prima se projet ve skupině, doufám že to ještě klapne. Jo a pořídím novou pneu

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023