BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Fláje, ale podle radaru pak ouplně jinam

Vloženo: 23.08.2020, Uskutečněno: 23.08.2020, Zhlédnuto: 11x

tak jsem si myslel, že pojedu na Doksy, Lípu, Děčín a zadem do kopců kolem Sněžníku, Tisou, Petrovice, Cínovec a třeba až Fláje, no a pak jsem těsně před jízdou kouknul na radar a ouha tam to nepůjde, na Sázavu taky ne a tak jsem volil již x tou cestu směr Poděbrady, kolem vigvamu na Týnec n.Labem, Pardubice-tady změna, jel jsem asi přes nejdelší vesnici v čr,Dolní roveň Choceň, Svatý Jiří, Jehnědí,Ústí n.Orlicí, Č.Třebová, kde se zamotám kolem nádraží, jestli tam nebude stát něco zajímavéjho-nic, tak se fotím vzadu na konci uzlu a koukám na radar a mapu-no tak jasný-radar mi říká že nemám na vybranou a ještě si to můžu užít?Lanškroun, na Štíty nucenou objížďkou ale krásnou, dále Štíty, Červená Voda, Suchý vrch a zase domů? Jablonné nad Orlicí, Letohrad, Ústí nad Orlicí už po tmě, Choceň zase přes Svatého Jiřího a rovnou, Holice, Sezemice, Pardubice, Přelouč, Týnec n.L. Vigvam v Němčicích a Opolany, Libice, PDY a NBK. Lehoulince jsem zmoknul za Pardubicemi a kolem Poděbrad. Takže to dobře dopadlo. 369,8 km najeto. Dojel jsem ve 23:00 naprosto spokojen

SlimM (48) napsal 27.08.2020 v 15:19

Paráda

Jardas444 (10) napsal 24.08.2020 v 14:32

Hezký fotky

KrtekBazi (2) napsal 24.08.2020 v 09:30

Ty vždy když jedeš tak km pěkně naskakujou.Nejsi žádný troškař.

1 reakce

elvis78
elvis78 24.08.2020 v 12:32

mě to takhle baví,jel bych asi i dál..

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023