BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 26.03.2020, Uskutečněno: 02.03.2020, Zhlédnuto: 8x

Tak jsem se jel zas projet pozor, začátkem měsíce- odpoledne bylo asi 14 stupňů, z Nymburka přes vigvam v Němčicích na Chvaletice, přes Přelouč, Pardubice kolem Holic a klobás, do Chocně, Ústí nad Orlicí, kde byly asi 4 stupně, topení jsem měl zapnuté neustále. Fotky nic moc, v Ústí jsem byl už za šera, pěkně jsem si to užil až na tu teplotku,která po setmění spadla ještě níž
Najeto kolem třista km.
Motorka se rozjezdila, byla to druhá jízda po zimě a starej volej nedělá spojce dobrotu, minule se spojka dlouho odlepovala a velmi mě to znervózňovalo, a samozřejmě nás čeká výměna oleje a filtrů.
Čekám kdy se mi podaří neutratit peníze a investuji do jiného motoru, který má pro mě snad ještě uschován kolega...tímto mu děkuji za trpělivost
a co dělá motorkář v zimě? Lakuje dveře, staví kolejiště, mazlí se s modelama Koupil jsem si horní frézku a přímočarku z Lídlu a jogurt pilos pro prodloužení života

elvis78 (133) napsal 29.03.2020 v 08:29

díky za komenty, někteří z Vás jsou znalí
Kolejiště bude U-tvar. Ale musím práce zastavit, a dělat na kuchyni hned vedle. Stěhuje se tam na asi měsíc tchýně, protože jí budou rekonstruovat byt a já to musim kolem nového okna zadělat a vyštukovat, snížený strop dobrousit
Včera jsem chtěl na moto ale vyhrál rodinný výlet do míst bez lidí, kde byly lidi

Qjetináč (0) napsal 26.03.2020 v 18:25

Jak se praví v Červeném trpaslíku:" Tři miliony let letíme vesmírem a zjistili jsme spoustu věcí: nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s vláčky." Brejlovec, nebrejlovec....

Čadil (31) napsal 26.03.2020 v 17:48

bardotka,brejlovec-paráda,moc pěkné

KrtekBazi (2) napsal 26.03.2020 v 15:05

Teda Honzo,až to bude hotové tak to bude mazec.

DejvGSR (52) napsal 26.03.2020 v 14:24

Krásný mašinky.

Zdenekkkkk (20) napsal 26.03.2020 v 11:49

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023