journeyman_brezen

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 27.5.2018

Vloženo: 26.03.2020, Uskutečněno: 02.03.2020, Zhlédnuto: 127x

Tak jsem se jel zas projet pozor, začátkem měsíce- odpoledne bylo asi 14 stupňů, z Nymburka přes vigvam v Němčicích na Chvaletice, přes Přelouč, Pardubice kolem Holic a klobás, do Chocně, Ústí nad Orlicí, kde byly asi 4 stupně, topení jsem měl zapnuté neustále. Fotky nic moc, v Ústí jsem byl už za šera, pěkně jsem si to užil až na tu teplotku,která po setmění spadla ještě níž
Najeto kolem třista km.
Motorka se rozjezdila, byla to druhá jízda po zimě a starej volej nedělá spojce dobrotu, minule se spojka dlouho odlepovala a velmi mě to znervózňovalo, a samozřejmě nás čeká výměna oleje a filtrů.
Čekám kdy se mi podaří neutratit peníze a investuji do jiného motoru, který má pro mě snad ještě uschován kolega...tímto mu děkuji za trpělivost
a co dělá motorkář v zimě? Lakuje dveře, staví kolejiště, mazlí se s modelama Koupil jsem si horní frézku a přímočarku z Lídlu a jogurt pilos pro prodloužení života

elvis78 (21) napsal 29.03.2020 v 08:29

díky za komenty, někteří z Vás jsou znalí
Kolejiště bude U-tvar. Ale musím práce zastavit, a dělat na kuchyni hned vedle. Stěhuje se tam na asi měsíc tchýně, protože jí budou rekonstruovat byt a já to musim kolem nového okna zadělat a vyštukovat, snížený strop dobrousit
Včera jsem chtěl na moto ale vyhrál rodinný výlet do míst bez lidí, kde byly lidi

Qjetináč (0) napsal 26.03.2020 v 18:25

Jak se praví v Červeném trpaslíku:" Tři miliony let letíme vesmírem a zjistili jsme spoustu věcí: nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s vláčky." Brejlovec, nebrejlovec....

Čadil (14) napsal 26.03.2020 v 17:48

bardotka,brejlovec-paráda,moc pěkné

KrtekBazi (0) napsal 26.03.2020 v 15:05

Teda Honzo,až to bude hotové tak to bude mazec.

DejvGSR (24) napsal 26.03.2020 v 14:24

Krásný mašinky.

Zdenekkkkk (8) napsal 26.03.2020 v 11:49

• první letošní jízda a rovnou pro barču

Kolega modelář, strojvedoucí mě nabídl ke koupi další parádní kousek a tak jsem po bedlivém sledování počasí v neděli v práci rozhodl, že dnešní dopolední start bude tak akorát abych se stihl do 14:30 vrátit a stihnout k

Vloženo: 17.02.2020
    Uskutečněno: 17.02.2020
  • Kopce narychlo

Protože počasí se vyplnilo,po noční jsem se moc nevyspal jak bývá zvykem, v jednu odpoledne už jsem v Mladé Boleslavi na eurooilu u letiště tankoval plnou. Včera bylo opravdu krásně! Má oblíbená trasa z Boleslavi byla op

Vloženo: 13.10.2019
    Uskutečněno: 13.10.2019
  • Opět Orlickoústecko

Včera mi to nedalo a po 15 hodině jsem nic netušíc o nevalné předpovědi počasí vyrazil... Poděbrady, Libice, Opolany, Ohaře, Týnec n.Labem, Chvaletice, Přelouč, Pardubice, Sezemice-v sezemicích mě zprasila bílá dodávka

Vloženo: 30.08.2019
    Uskutečněno: 30.08.2019