BMW F 800 ST (2007)

Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

příležitost ve středu

Vloženo: 30.08.2018, Uskutečněno: 29.08.2018, Zhlédnuto: 6x

Naplánoval jsem si práci, rodinka šla ven na Veslák,ale i když jsem si naplánoval práci, něco mě říkalo že bych se jel projet, ta touha byla kurevská ale odolával jsem . Tak jsem šel přestavět lešení, a přichází sms: Honzikovi se rozbila motokára píšu ženě pošli foto...co se stalo. Polskej čep řízení z nejtu je ta tam. Píšu, přijedu a spravim to. Najdu šroubek s velmi plochou hlavou a matičkou se silonem, strojim se a skáču na bajk a jedu. Práci jsem nakonec dodělal večer, stejně jsem ji na slunci dělat nemohl a to je pravda , jel jsem se projet jen na chviličku a žena to pobrala. Snímek jen jeden od Bílé Třemošné. Novej asfal mě překvapuje na stále více místech a obce za to chválím Dokonce z Mlýnce na Rožďalovice je novej asfalt akorát sinice má takový hupy a tak to si připdáte jako ve filmu jak v San Francisku ty auta v honičkách skáčou z kopce no ne , tak skoro
Trasa na kochačku a velmi pomalu-čopr rychlost- Nymburk, Budiměřice, Netřebice, Dymokury-o víkendu se asi jedou závody protože už tam je všude hromada balíků, zábran, tribuna se stavěla na příjezdu od Městce. Zkrátka už to tam žije a maká tam spousta lidí. Z Dymokur jedu kolem startovního roštu, přes Jičínskou rovně kolem rybníka Jakubského přes Záhornice až do Knežic. Tady ty silnice jsou stál ještě v prdeli ale nevadí, jel jsem v klidu. Z kněžic se napojuje u hospody na pěkný asfalt a jedu hezkou trasu do Jičíněvse, tam doprava kolem motobazaru na Slatiny,Popovice, Jičín, z Jičína směr Nová Paka→tady už rychlost normální silničně-cestovní→ uhýbám na Lužany, Lázně Bělohrad, Dvůr Králové kde čerpám Benzin a jedu zase zpět ale tentokrát kolem Zoo a musím uhnout na Bílou Třemešnou a protože dál přes Třemešnou to bylo rozkopaný,uhýbám na Dolní Dehtov, jedu zase ouzkou lesní cestou a na novém asfaltu a končím zase na silnici 300 a jedu na Milín, Bělohrad, Jičín, Kopidlno→a nový asfalt v lesích na →Mlýnec, Rožďalovice, Křinec a domů. 189 najeto. Velmi spokojen. Zházel jsem hadry a šel barvit fasádu

JirkaMetal (1) napsal 16.09.2018 v 15:42

Super.

Charliee (0) napsal 13.09.2018 v 23:03

Pekny...a prace neutece.

elvis78 (133) napsal 31.08.2018 v 20:26

no, to je fakt. Umim si vybrat
No ale fando ty Dymokury nevím, já jsem v práci tak mi je to jedno ale má být asi pěkně hnusně

SlimM (48) napsal 31.08.2018 v 06:22

No, paráda
Není nad to, umět spojit příjemné s užitečným!

KrtekBazi (2) napsal 30.08.2018 v 19:02

No pěkně jsi si to dal,já jedu do Dymokur v neděli na závody.čau

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023