BMW F 800 ST (2007)

Aktualizováno 25.4.2023

Deník motorky
Nalezeno 211 záznamů

• Uvolnění a závěrem peklo

Tak jsem vyškemral doma, že bych se jako večer chtěl projet.Po paragrafu a dvouch nočních už jsem to fakt potřeboval. :-( No tak jsem vyrazil směr Dvory, Čilec, Straky, Milovice, Mladá, Benátky, Brodce, M.Boleslav, Debř

Vloženo: 05.07.2017
    Uskutečněno: 05.07.2017
  • podruhé otcem

Zápis.Možná budoucí motorkář B-) Narodil se nám Alešek, v pátek 1:29 s mírami 50cm, 4,03 kilo. Je krásnej a vždycky když se má k životu tak se mi hrnou slzy do očí B-) Víc než u Honzika, možná je to tím, že jsem se ví

Vloženo: 25.06.2017
    Uskutečněno: 25.06.2017
  • jen zápis

Dnes 160km, Nymburk, Činěves, Městec Králové, Nový Bydžov, někudy objížďkou do Hradce, z Hradce zase zpět ale cestou přes Hrádek, Nechanice, Králíky, N.Bydžov a stejně zpět.Na hrádku u Nechanic se něco natáčí :-DD Nejv

Vloženo: 30.05.2017
    Uskutečněno: 30.05.2017
  • kol Hořic

Dnes Hradec Králové, zpět nevím kudy, abych ojel taky něco jinýho než prostředek pneumatiky a abych se nenaklepal na záplatách, ale nakonec jsem se stejně asi 10 km klepal jak startka na dvojku kolem říčky Bystřice, než

Vloženo: 24.05.2017
    Uskutečněno: 24.05.2017
  • Po pampeliškách...

Protože jsem prošvihnul pampelišky, zkusil jsem je v posázaví...no jediný solidní flek u vodní nádrže Němčice, nasbíráno jen 430 květů v plánu byl dvojnásobek. Trasa Poděbrady,Vrbová Lhota, Ratenice, Velim, Kolín, Červe

Vloženo: 11.05.2017
    Uskutečněno: 11.05.2017
  • okólo Hradce v malé zahrádce...

No, již tradiční jízda do H.K na polikliniku a pak směr Hořice,Ostroměř,pak dolů po silnici č. 327 přes Smidary, Starý Bydžov, Městec Králové,Podmoky,Činěves, Úmyslovice, Netřebice, Chleby a dom. 178km krásnou krajinou s

Vloženo: 02.05.2017
    Uskutečněno: 02.05.2017
  • 578km v nepromoku

ano, přesně tak B-) , ačkoliv jsem počítal, že dnes totálně zmoknu, opak byl pravdou, více mě namočila mlha mezi Moravským Berounem a Opavou, kam jsem jel očíhnout a nakonec zakoupit rodinný automobil. Vyrazil jsem po

Vloženo: 27.04.2017
    Uskutečněno: 27.04.2017
  • relax v sedle

Zrovna jsem dneska tady někomu psal, že na motorku asi dlouho nevlezu... za oknem to moc valně nevypadalo, pak jsem ale mazal ven manželce odebrat nákup a mile mě překvapilo teplo, 13°C nebo asi víc. Bylo pozdní odpole

Vloženo: 21.04.2017
    Uskutečněno: 21.04.2017
  • Střední čechy

Jelikož manželka v noci chrápe(těhule), že se klepou hrníčky, přesunul jsem se do obýváku no a vyspal jsem se pěkně na dvě věci. Ráno jsem musel do Hradce, a jelikož konečeně mělo být hezky tak jsem to vzal na Přelouč, K

Vloženo: 29.03.2017
    Uskutečněno: 29.03.2017
  • Mimoň, Hummer am zee a Č.Dub

Tak počasí včera mělo bejt dle Aladýna náramné, no 8 stupňů a pod mrakem teda moc hezký nebylo ale manželka řekla, že mám odpoledne pro sebe, tak jsem neváhal.Škoda, že tohle neřekne až bude skutečně pěkně :! No ale jeli

Vloženo: 24.03.2017
    Uskutečněno: 23.03.2017
  • Nutnost a ranní pojezdění

Tak zas ráno do Hradce Králové(aladin zklamal-pršelo) :[ →pak na Jičín, Hořice dále u Jičína směr Kopidlno, tj. Kovač, Butoves, Slatiny, Češov, pak ale Slavhostice, Vršce, Kopidlno. docela fajn, občas nic moc sil

Vloženo: 20.03.2017
    Uskutečněno: 20.03.2017
  • za soumraku a s novým olejem na Ještěd

Tak klasika, musel jsem umejt nádobí a za stálého brblání dostat zelenou od manželky :-DD Tak jel jsem Dvory,Čilec, Straky,Všejany, Čachovice, Lipník, Benátky, Ml.Boleslav, kol Zvířetic do Bakova, Mnichova Hradiště, Č.

Vloženo: 16.03.2017
    Uskutečněno: 16.03.2017
  • po noční do Hradce a servis

Tak jsem ráno po noční razil do H.K. Po staré, protože jsem nechtěl jet po dálnici. Zpět jsem jel na Nechanice ale ne do nich ale silničkama přes Libčany, Boharyně, Babice , Měník,Nový Bydžov a z něj po alespoň kousek pě

Vloženo: 16.03.2017
    Uskutečněno: 15.03.2017
  • Ranní vyjížďka 207 km 2-4°C

Dnes ráno v 6 namontovat novou Yuasu a zadeklovat kryt, dát sedlo, vytlačit, dát kufry a fíííí pro benzin a po dálnici do Hradce Králové, po povinnostech dále směr Pardubice, Chrudim, Heřmanův Městec, Přelouč, Chvaletice

Vloženo: 03.03.2017
    Uskutečněno: 03.03.2017
  • ošahání motocyklů v pátek na BVV

Tak jsme chtěli dorazit s kolegou ve 12:00 a vidět ceremoniál ve 13:00 ale přišli jsme tam tak ve 13:07. Tak jsme vpadli k Hondě... Velmi nás s kolegou zaujal chod ovládacích prvků u Triumphu, BMW a už nevim.Prostě řaze

Vloženo: 03.03.2017
    Uskutečněno: 03.03.2017
  • Kompletace vidlic,Motobatt K.O. a Stk

Tak jsem dal do kupy vidlice, olakoval jsem všecky orezlý štefty, pak jsem si odřel obě vidlice zevnitř o kotouče při montáži kola , jen trochu, no což... Pak při montáži blatníku, kde jsem zrovna použil náhradní imbus

Vloženo: 01.03.2017
    Uskutečněno: 01.03.2017
  • Lakování trubek Showa

Jelikož v pátek potřebuju jet na motorce a bratr dovalil 2K barvu ve spreji, rozhodl jsem se pro zalakování vidlic. :-DD Jinak předcházelo odmaštění obroušení, ofoukání, odmaštění.

Vloženo: 27.02.2017
    Uskutečněno: 27.02.2017
  • Servis vidliček

Nejdřív to bylo trošku trápení ale vzápětí to byla hračka a ze spodní části vytekla pěkná sračka B-) Musel jsem chromované roury i obaly benzínem vypláchnout a vypucovat hadrem, tlakovým vzduchem všechny součásti vyfou

Vloženo: 07.02.2017
    Uskutečněno: 07.02.2017
  • Oil Fork

Trapná situace, objednal jsem litr oleje a zjistil jsem že je to málo B-) Takže zkusím nějaký místní obchod, zda-li by to nedovezl. Jinak jsem zjistil, že ty kroužky a gufera jsou od Allballs made in usa a pasuje t

Vloženo: 30.12.2016
    Uskutečněno: 30.12.2016
  • Očekávání a pod stromčí

Tak ježíšek mi nadělil ultrazvukový snímek miminka v manželčině pupíku a sadu stíracích kroužků a gufer do vidlice motocyklu.Jupí :-D

Vloženo: 25.12.2016
    Uskutečněno: 25.12.2016
  • Přední pnojmatika a vidle

Tak jsem se dokopal k demontáži předního kolesa,demontoval čidlo ABS, třmeny, povolil dva šrouby svírající šroubovací osu kola, → po zjištění jak vlastně osa drží jsem objel všechny železářství po městě a zjistil ž

Vloženo: 19.12.2016
    Uskutečněno: 19.12.2016
  • konečně Garáž

celý štěstím bez sebe jsem konečně mohl motocykl ustájit v mojí garáži.Sice jsou všude pavučiny a je třeba vymalovat ale motorečka je spokojená.Teď už jen výměna pneu a až vysvitne slunko, hurá ven :-DD

Vloženo: 12.11.2016
    Uskutečněno: 12.11.2016
  • zase nestíhačka

Tak jsem ukručel ženu aby svolila k vyjížďce na motorce. Pozdě po obědě, taky jsem přijel pozdě do práce o 7 minut... Pravda nebylo tak pěkně jako v pondělí a fičelo.Trasa byla opět toulačka Libereckým krajem. Ale tras

Vloženo: 29.09.2016
    Uskutečněno: 29.09.2016
  • Hrušky a raketová jízda

Tak jsem se potřeboval vyvětrat po víkendu v práci, kde mě to fakt hodně s...štvalo. Motorku jsem vyvezl přes Krchleby,netradičně jsem zahnul na vlkavě na Lipník, na Benátky, pak zase do Brodců, Ml.Boleslavi, Bakova Nad

Vloženo: 26.09.2016
    Uskutečněno: 26.09.2016
  • Na oběd na Nové Mlýny

Synek je poprvé bez rodičů s dědou a babičkou v kempu u Novomlýnských nádrží a jelikož se v poloprázdném kempu trošku nud a byl smutný, děda dostal nápad, abych synkovi přivezl člun na vysílačku.Ok,času jsem teda moc nem

Vloženo: 09.09.2016
    Uskutečněno: 09.09.2016
  • dnešní záškub, asi jeden z posledních

Dneska jsem spěchal na moto do Kolína do nemocnice a pak za chviličku směr Týnec n.Labem, Chvaletice, Přelouč, Pardubice, Holice, zadem na Choceň kde je uzavírka a protože mě to nějak nebavilo, přední pneu je v řiti vč.

Vloženo: 08.09.2016
    Uskutečněno: 08.09.2016
  • Hrušky, jablka a švestky, Milešovka taky

Dnes jsem si místo 12 hod v práci vzal dovču, zejtra a v neděli se tomu nevyhnu... a vyrazil jsem s tím, co bylo v nádrži opět jako minule, ten samý směr. akorát teda Kamené Zboží, Stratov, Lysá, Stará Lysá, Předměřice

Vloženo: 26.08.2016
    Uskutečněno: 26.08.2016
  • páteční pojezd

Tak jsem skoro dostal dovoleno se projet. Zas mě zlákal severozápad. Tentokrát Lysá n.Labem, Stará Boleslav, Mělník ale oklikama přes Byšici, díky uzavírkám, dále v Mělníku přes Elbe a do Roudnice,dále na Litoměřice, kol

Vloženo: 21.08.2016
    Uskutečněno: 21.08.2016
  • dvěstěšedesát Labských a Máchovských

Tak, včera jsem se konečně dozvěděl, že příbuzní pochopili, že realitce naběhli s daní nabývací a musí zaplatit další daň, za to že mi prodali svůj podíl na našem baráku(takže už nejsem svině :-DD ) amusel jsem vyrazit i

Vloženo: 16.08.2016
    Uskutečněno: 16.08.2016
  • kolem pitné vody

Potřeboval jsem vystřelit po školce pryč z baráku a otestovat pořádně sedlo. Akorát že bylo krapet chladnějc. skoro po celou dobu 12°C takže hefty jsem občas zapnul.Jel jsem z Nymburka na Poděbrady, Sokoleč,kolem VUŽ, C

Vloženo: 11.08.2016
    Uskutečněno: 11.08.2016