renocar_unor

Aktualizováno 25.4.2023

Deník motorky
Nalezeno 211 záznamů

• Nová spojka

...se zatím koupe v oleji. Objednal jsem TRW a jaksi je 7 lamel jiných. Značky, pořadí, je mě zcela neznámé jelikož je trošku složení jiné. Babo raď. Rozhodil jsem pár dotazů, zatím nic nevím.

Typ: Oprava
    Vloženo: 24.08.2021
    Uskutečněno: 24.08.2021
  • rozborka spojky

Předcházelo zajetí nového oleje a s modlitbou že spojka bude v pohodě. Jel jsem do Liberce, do Kerda sport koupit věci na starý kolo BMX a favorita, štefty do řidítek, řetězy, bovdeny a tak.Cesta přes Boleslav, Č.Dub, z

Vloženo: 15.08.2021
    Uskutečněno: 15.08.2021
  • svíce, oil, filtry

Odstrojil jsem bajk, poprvé až na kost, do filtr boxu spousta věcí, hadice a hadičky, konektory, čidla. Výměna svíček, NGKčka tam byly od začátku po koupi a i tak jsem nepociťoval problémy, hrany elektrod byly zakulaceny

Vloženo: 05.08.2021
    Uskutečněno: 05.08.2021
  • Uvolnění

Po práci zas sázava, cesta klasika, ale protože jsem chtěl přijet za světla a ráno vstával 4:50 do práce tak jsem jel k V.Oseku od Poděbrad ultra rychle po D11, poak z Oseka na Ovčáry, Kolín Zálabí, a zase Polepy,Č.Pečky

Vloženo: 25.07.2021
    Uskutečněno: 25.07.2021
  • před tuzemákem v chladnu

Předposlední vyjížďka, v pátek 9.7 před nástupem na tuzemskou dovolenou na pronajaté chatě-doporučuji. Nikdo neotravuje s testama a hovadinama kolem státní a celosvětové šikany. Co se týče nařízení, na dovolené jsem si s

Vloženo: 25.07.2021
    Uskutečněno: 25.07.2021
  • Retrogaráž Lysá nad Labem

Dopoledne plechovkou s rodinou a pak na tombolu na motorce, spousta věcí v tombole, samozřejmě jsme nic nevyhráli B-) Nechápu jak někdo může dát za škodu 100 takovou ránu... Atmosféra uvolněná, bez roušek, teda pak poř

Vloženo: 27.06.2021
    Uskutečněno: 27.06.2021
  • Šumava ve skoro sedmi

Tak mě Fanda nalákal na dnešní pojezd směr Šumava. Jely stroje Ducati Supersport S, Ducati Supersport skoro S , Bandit 1250, Yamaha Tracer 900 2x a nějaký čas Kawasaki Versis 650(snad jsem to napsal správně). Já jel z

Vloženo: 13.06.2021
    Uskutečněno: 13.06.2021
  • Naše krásná zem

Pořád se utvrzuji v tom, že naše zem je prostě hezká. Labské pískovce, Jetřichovice, Belvedér, Chřibská, Arnoltice a další a další a samozřejmě že jsem tady už jezdil ale dlouho jsem tam nebyl. Nejdříve jsem nevěděl kam

Vloženo: 03.06.2021
    Uskutečněno: 03.06.2021
    Tachometr: 82000km
  • Ještě mu dám šanci

Já vím, bez fotek je to o ničem ale rozhodl jsem se zabřednout do dílenské příručky a rozhodl jsem se že vyměním motocyklu olej za motul 10w50 a rozdělám spojku celé to vyčistím, protože podle mě tam bude jenom nějaký bo

Vloženo: 13.05.2021
    Uskutečněno: 13.05.2021
  • tak někdy příště jo?

škoda žes Fando nejel, ale dneska bych tě asi utahal i ja jsem byl trochu naklepanej jak startka. Žena mě hnala dom a já ji ubezpečoval v Ústí nad Orlicí, že už jedu domu, jen že se svlíknu a jedu , no a protože bylo v

Vloženo: 11.05.2021
    Uskutečněno: 11.05.2021
  • stošede večer

Nedalo se odolat. Trasa Nymburk, Poděbrady, Libice, Opolany, Týnec nad Labem, Chvaletice, Kutná Hora Kolín a zpět.

Vloženo: 27.04.2021
    Uskutečněno: 27.04.2021
  • koupě druhého motoru na výměnu

Dnes uskutečněna koupě druhého motoru. Místy je oloupaná barva a oxidace. Takže budu zkoumat jak to pěkně očistit a pak půjde přelakovat. Jakou barvu použít na blok motoru (materiál), to netuším. Odstín by mohla bít stří

Vloženo: 16.04.2021
    Uskutečněno: 16.04.2021
  • Unlockdown

Aniž bych koukal na stránky www.kontrolnibody.cz vyrazil jsem opět tradičně na Sázavu, přes Poděbrady, Pňov, Kolín, Č. Pečky, Kutnou Horu, Bohdaneč, Ledeč, Nová Ves u Velkých Kralovic, Vlastějovice, Cyránův Ostrov( velmi

Vloženo: 26.03.2021
    Uskutečněno: 26.03.2021
  • asi polsední kilíčko s původním motorem

Ven mě vytáhlo slunko a taky zpráva, že se zavřou okresy : , Týnec nad Labem, Jestřábí Lhota, Dománovice, Opolany , Libice, Pátek, Křečkov, Budiměřice a dom. Foto žádné, mazal jsem jak blesk do práce na noční B-) Včera

Vloženo: 27.02.2021
    Uskutečněno: 27.02.2021
  • sezona nesezona Sazáva

vzhledem k tomu že jsem si vzal krátkou dovču a doma už mě to nebaví a každý den plánovat výlety pro kluky je taky docela náročné aby děcka člověk odrthnu(spíš toho staršího) od PC a televize, tak jsem pořád koukal na al

Vloženo: 24.02.2021
    Uskutečněno: 24.02.2021
  • prasečí rodinka za Týncem

Včera jsem se vychrápal a skočil na srnu, dotankoval na benzině a vyrazil se projeti. Na focení jsem kašlal, téměř. Trasa: Budiměřice, Netřebice, Činěves,Městec Kr., N.Bydžov, a dnes už parádní silnicí přes Nechanice, Do

Vloženo: 03.10.2020
    Uskutečněno: 02.10.2020
  • po práci legraci

Protože malej spal, větší jel ven s dědou a já dokončil práci, teda jednu z X prací, rozhodl jsem se ujet na motorce, tak moc se mi chtělo už v sobotu...počasí krásné. Trasa kratší abych zastihl kluky před čištěním zubů

Vloženo: 21.09.2020
    Uskutečněno: 20.09.2020
  • Cesta byla cíl

včera jsem ve 13:30 procitl ze spánku po noční, dal jsem si malý snídaňooběd a dvojité espreso, počuměl na internet a začalo mě to táhnout do sedla.Ale tak strašně moc že jsem si to vybojoval a nakonec jsem vyrazil.Předc

Vloženo: 05.09.2020
    Uskutečněno: 05.09.2020
  • Fláje, ale podle radaru pak ouplně jinam

tak jsem si myslel, že pojedu na Doksy, Lípu, Děčín a zadem do kopců kolem Sněžníku, Tisou, Petrovice, Cínovec a třeba až Fláje, no a pak jsem těsně před jízdou kouknul na radar a ouha tam to nepůjde, na Sázavu taky ne

Vloženo: 23.08.2020
    Uskutečněno: 23.08.2020
  • Bratrojízda Sazavská

bratr se nenechal přemlouvat, jen počkat až se vrátí z hub a pak jen vyrazit. Ono stejně bylo vedro jako prase a já letní hadry vyloženě nemám.Jinak houby na Loučeni docela hodně, ale červivé a plesnivé mezi malými borov

Vloženo: 02.07.2020
    Uskutečněno: 02.07.2020
  • Žitava a sakra ne polsko

Tak jsem se jel zase projet, myslel jsem si že projedu do NDR a pak přes Polsko na Frýdlant a pak se uvidí no, to jsem uviděl takhle zátaras na výjezdu ze Žitavy kde jsme se sjeli dva čeští motorkáři na bavorácích a mus

Vloženo: 13.06.2020
    Uskutečněno: 13.06.2020
  • pro kanystry a pak s kanystry s pozdním návratem

Tak jsem si jel pro kanystry do Opatovic, klasicky přes Poděbrady, kde jsem vzal natural za 24,50 a jel na Dlouhopolsko a těsně před zahnul na Žehuň, Polní Chrčice, Ohaře, Němčice stop...cesta na Týnec zavřená-zpět na Ch

Vloženo: 10.04.2020
    Uskutečněno: 10.04.2020
  • výlet opět U/O

Tak jsem se jel zas projet pozor, začátkem měsíce- odpoledne bylo asi 14 stupňů, z Nymburka přes vigvam v Němčicích na Chvaletice, přes Přelouč, Pardubice kolem Holic a klobás, do Chocně, Ústí nad Orlicí, kde byly asi 4

Vloženo: 26.03.2020
    Uskutečněno: 02.03.2020
  • první letošní jízda a rovnou pro barču

Kolega modelář, strojvedoucí mě nabídl ke koupi další parádní kousek a tak jsem po bedlivém sledování počasí v neděli v práci rozhodl, že dnešní dopolední start bude tak akorát abych se stihl do 14:30 vrátit a stihnout k

Vloženo: 17.02.2020
    Uskutečněno: 17.02.2020
  • Kopce narychlo

Protože počasí se vyplnilo,po noční jsem se moc nevyspal jak bývá zvykem, v jednu odpoledne už jsem v Mladé Boleslavi na eurooilu u letiště tankoval plnou. Včera bylo opravdu krásně! Má oblíbená trasa z Boleslavi byla op

Vloženo: 13.10.2019
    Uskutečněno: 13.10.2019
  • Opět Orlickoústecko

Včera mi to nedalo a po 15 hodině jsem nic netušíc o nevalné předpovědi počasí vyrazil... Poděbrady, Libice, Opolany, Ohaře, Týnec n.Labem, Chvaletice, Přelouč, Pardubice, Sezemice-v sezemicích mě zprasila bílá dodávka

Vloženo: 30.08.2019
    Uskutečněno: 30.08.2019
  • pro vagon

Tak jsem jel pro vagon ke strojvedoucímu do Litomyšle (y) Vagon na mě čekal už od doby co jsem tam byl pro mašinu. Cesta tam Poděbrady, Opolany, Němčice, Týnec n.Labem, Přelouč, Pardubice, Holice, atd...nuda... Zpět K

Vloženo: 27.08.2019
    Uskutečněno: 27.08.2019
  • středa, jízdy je třeba

Sever mě nakonec napadl a tak jsem v 15:00 jel, jel no a až jsem zas přijel domů ve 20:50. Najeto 310km. S docela svižným závěrem...což mě ouplně nebaví ale chtěl jsem oba synky ještě vidět než půjdou spát.Což se povedlo

Vloženo: 03.07.2019
    Uskutečněno: 03.07.2019
  • Pro banána k fírovi do Litomyšle

Tento zápis jsem původně zapisovat nechtěl ale když už nejezdím tak alespoň něco... Byl pátek 15.6, vedro jak v pekle. Jel jsem si pro lokošku do Litomyšle. Poděbrady, Libice, Opolánky, Němčice , Jestřábí Lhota, Týnec n

Vloženo: 01.07.2019
    Uskutečněno: 15.06.2019
  • došla káva

měli jsme jet plechovkou jako celá rodina, no nakonec jsem byl pověřen motocyklem. ale čas jsem neměl, když jsem koupil 10 minut před zavíračkou v Křižanech kafe, dojel jsem Kryštofovým k Novině a číhal na vlak...no a v

Vloženo: 14.05.2019
    Uskutečněno: 14.05.2019