Honda CBR 600F (1993)

Vlastník Stago
Vloženo 20.10.2014
Aktualizováno 22.9.2016

Honda CBR 600 F stará bába v originálních barvách co dodat

Motorka koupena od soukromý inzerát

Kawasaki ZZR 600: prý nespolehlivá

První dojmy - O této moto bylo již napsáno hodně, takže se nebudu opakovat. Pro mě za málo peněz hodně muziky. Spolehlivá, lítá jak drak. Je dobré začínat na šestikilu, každopádně na stopětadvacítce mám docela dost nalítáno, takže výkon je o pořádný kus vepředu. Tady to prostě jede.

Motorku bych doporučil pro - pro každýho kdo to má v hlavě vpořádku, myslim, že 100 koní bohatě stačí

Doplňky na motorce - bez doplňků

Zatím najeto něco okolo 400 km takže snad až příští sezonu se víc rozepíšu. Na plnou nádrž jsem zatím najel 200 km a pořád tam asi tři litry zbyly. Počítám že na plnou nádrž najedu tak těch 250 Km. I když je to stará dáma, tak od 6tis. otáček/min. jde jak raketa. Je to návyková motorka, pořád nutí zrychlovat, ale dá se jet i na pohodu 70-90 Km/h na šestku. Pokaždý když slyším zvuk, tak se mi rozbuší srdce. Prostě ten pravej zvuk motorky a to nemá laďák. Ty dnešní kusy už tak dobrej zvuk bez laďáku nemaj. Jinak co mi vadí, je absence palivoměru, ale dá se to vyřešit počítadlem km. Vždycky vynuluju a když tam mám tak 220 dojedu natankovat a zase vynuluju.

Bothrops
Bothrops napsal 22.09.16 v 17:28 10b.

Ahoj, krasna masina z jeste poctivych let ! Diky kazdymu,kdo se neboji tyhle poctivy bajky drzet doma. 10b uzivej