Honda CB 400 (1979)

Vlastník mara12
Vloženo 11.10.2014
Aktualizováno 3.8.2018

Moje první motorka, kupoval jsem jí naslepo přes Aukro, měl jsem proto trochu obavy ale vykluba se z ní skvěla motka. Pár let ležela někde ve Nizozemsku ve stodole, následovaly tedy oživovací procesy...

Motorka koupena od Václav Korda - Nová Paka - Skvělá domluva, férové jednání. Doporučuji

Honda CB 750: Nedostupná

První dojmy - Nádherná motorka, žádný hnusný plasty, všechno je krásně odhalené. Mechanický stroj. Jelikož je to moje první motorka tak výkon (32kW) je maximálně dostačují, nízká váha a nezáludný podvozek propůjčují motorce perfektní ovladatelnost. Po první zkušební jízdě jsem to komentoval slovy "jako na kole"

Doplňky na motorce - Výfukový systém Marving
Zrcátka do řidítek
Homemade uchycení budíků

Spolehlivý japonský stroj, má krasný zvuk. Dokonale se hodí na pohodovou jízdu po okreskách. Vzhledem k nulové ochraně proti větru je příjemná rychlost cca 90km/h. Měřím 2m a i přesto se na ní cítím pohodlně a uvolněně. Po každém ujetém kilometru se s ní sžívám a čím dál víc mě baví. Je to poctivá stará motorka, vytáhnout sytič, spojka jde ztuha, přední brzda má mizernou účinnost...A to mě baví, musí se řídit.

bartpech
bartpech napsal 13.07.15 v 16:44 10b.

krásná:) a s těma 32 kw to už musí jet

marafzs600
marafzs600 napsal 13.10.14 v 13:38 10b.

Tak s tou jsi vedle nešlápl, měl jsem ji a dodnes lituju , že sem ji prodal. Jednoduchá a spolehlivá.

p.epanica
p.epanica napsal 12.10.14 v 15:08 10b.

Ať dobře slouží a dělá jen radost ...

Haesty
Haesty napsal 12.10.14 v 11:28

Parádní mašina z dob,kdy motorky ještě za něco stály.
Ať to jezdí Máš tam 10 bodů