renocar_unor

Yamaha FZR 600 (1990)

Vlastník pruserar1
Vloženo 11.10.2014
Aktualizováno 28.9.2017

Lepší a rychlejší motorku jsem ještě neměl, jsem s ní opravdu spokojenej. Nevím co bych víc dodal.

První dojmy - první dojmy byly, že už nechci takhle starou motorku, ale jak jsem ji viděl poprvý na živo tak jsem se zamiloval :-D cestu domů jsem měl cca 250 km v dešti, po tmě a mokrýho listí na silnici. Dojel jsem v pohodě a jsem s ní spokojenej

Zkušenosti mám velice dobré, motorka sedí na silnici jak přibitá, akorát do zatáček se ještě trochu bojím. Jízda je klidná a plynulá že ani při řazení vůbec necukne na tak starou motorku. Jen bych vytknul že když jedu na jedničku pomalu tak cuká jak Š120 a je strašně citlivej plyn ale na to vše se dá zvyknout, Spotřeba? na nádrži mám cca 300km takže pohodička. Na cestování moc není se povídá, ale já s ní projel Itálii, Rakousko, Německo a letos jedem k Černýmu moři takže Slovensko, Maďarsko, Rumunsko a Ukrajina. Pohoda

pruserar1
pruserar1 napsal 27.12.15 v 18:15

díky, dělám si z ní maličko cesťáka letos mě veze do Rumunska

wsbk
wsbk napsal 17.12.15 v 13:35 10b.

Varaník
Varaník napsal 29.10.14 v 07:26

Zdar - krásná klasika a začínající youngtimer. Máš jí hezkou. Tohle je motorka která se v jednou koupí a i když časem příjdou novější a rychlejší tak by pořád měla stát v garáž pod plachtou a čekat až na ní zase příjde čas. A že příjde!
Gratulace chlape.