Suzuki GSX 550 (1986)

Vlastník Suzukicafe
Vloženo 7.10.2014
Aktualizováno 21.2.2015

Vloženo: 17.11.2014, Uskutečněno: 17.11.2014, Stav tachometru: 32000 km, Zhlédnuto: 31x

Zdravim vsechny kdo se sem ke mne dostal a nejak tak aspon z kraje sleduje to co se deje.
Tak asi za posledni dobu co se zmnenilo je to ze byli koupeny "snad" vsechny soucastky.
Ram byl na rovnan. A stalo to celkem ranec (7500 Kc) (predtim mi tvrdil byvaly pan majitel ze je o vse OK ale pritom ram byl zkroucen do pismene S.
Dalsi vec je ze byl rozebran motor.
Tady se asi na chvili pozastavim.
tam kde by menleo byt 2,7 liter oleje se ocitlo 5,5 litru oleje a benzinu. Motor to krasne vycistilo, ale to co jsme objevili potom prekvapilo i mechanika ktery uz toho vydel spousty. jednak motorka uz delsi dobu jezdila jen na 3 valce. svicky v cudu... no a motor vice mene tez. Tak ze bylo rozhodnuto koupit novy z nemecka ( jelikos nove dily vychazi 2-3 krat draz nez cely motor co ma najeto garantovane 32 tisice Km sepsana byla dnes u prodejce smlouva takze v pripade reklamace uhradi cenu kupne ceny. Coz aspon' mi dave trochu jistoty ze by to mnelo byt v poradku.
nize par foto toho co jsme nasli v starem motoru.

Nic mene pristy ( tento tyden ) se doupravuje ram urizne se vse co je navic udelaji se kasliky pod novou sedacku od kluku z Motoforza.cz kterym moc dekuji za super sedacku.
Abych to zhrnul na zaver vse co mame koupeno noveho na motorku
1) predni svetlo ( stare bylo odrene)
2) novy riditka ( dovoz italie)
3) nove spinace ( startovaci tlacitka a td)
4) zrcatka cafe racer style
5) nova brzda ( komplet pumpa, packa )
6) packa spojky
7) plyn
8)Novy motor
9) nove vlozky do motoru ( komplet)
10) nova spojka ( tez komplet aj pruziny)
11) nova sedacka
12) Nove vyfuky ( import nemecka )
13) Termopaska na svody
14) Zadni svetlo
15) Nove blinkry
17) Pancerovane hadice ( na predni + zadni brzdy )
18) nove kryty motoru ( budou se mnenit dle potreby)
19 ) nove desticky predek zadek
20 ) momentalne resime K&N filtry

Take je to asi vsechno co se dela na motorce )) jiz brzy bude proces toho co se s motorkou dela

Ladakada (0) napsal 22.11.2014 v 20:21

Čau,kde jsi kupoval světlo? A kolik stalo? Já mám trochu zkorodovanou parabolu a premyslim o nové.
Jinak přeji úspěšnou přestavbu!!!

truck (11) napsal 17.11.2014 v 22:00

Uvidíš,že to dáš dohromady. Málo kdy jestli vůbec koupíš moto,které je OK. Já už jsem svoje kafíčko dodělal a mám z něj radost. Měj se hodně trpělivosti i radosti z díla. Luboš

• Hotovo a stihlo se vse

Tak vsechny zdravim. Takze vse mame hotovo a poreseno. motorka funguje a uz ujela prvnich 150 km po GO vseho co se na motorce vidi. Motorka slape jak hodinky a jsem nad miru spokojen. Dokonce jsme se stihli prihlasit

Typ: Oprava
    Vloženo: 21.02.2015
    Uskutečněno: 21.02.2015
  • Jiz brzy bude hotovo

Omlouvam se vsem ze jsem trochu zmizel a nejak toho moc nepsal ale bylo toho hodne a nic velikeho se nedelalo. jen sama malickosti Ale ted' uz mame hotovo skoro vse proto abychom zacali skladat motorku dohromady. Vse b

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.01.2015
    Uskutečněno: 22.01.2015
  • Pokracujeme dale

Tak uz jsme se pohli smerem k ukonceni projektu. Byl predelan cely ram ( obzvlast zadni cast) tez stupacky byli z dvou udelany jen jedny. Byla dokoncena prace nad motorem udelana GO. Motor dostal uplne nove veskere vloz

Typ: Oprava
    Vloženo: 20.12.2014