KTM 690 SMC (2014)

Vlastník AppleMan
Vloženo 6.10.2014
Aktualizováno 4.1.2015

//KTM 690 SMC R 2014// Dokonalost ve všech směrech.

Motorka koupena od FIRMA:Trojan Moto (Nový Hradec Králové 8 - Jen samé klady. Pan Trojan je mazák ,který se vyzná a prodává motorky s láskou.

První dojmy - Vysněná motorka na kterou jsem čekal dva roky. Motorku zajíždím a seznamujeme se spolu. První dojmy nejdou popsat.

Motorku bych doporučil pro - Pro člověka ,který si motorku vybere <3 Musí vědět do čeho jde a nelituje jediné minuty co na motorce sedí.

Láska na první pohled.Motorku jsem vyhlížel ,už delší dobu. Dne 29.7.2014 jsem si splnil svůj sen. Už nikdy nechci jinou motorku ,protože KTM je na trhu bezkonkurenční.Motorka funguje výborně jako celek. Na motorce je málo věcí ,který mi nevyhovují.Motor je fantastický.Otáčky motoru jsou brutální.Elektronický plyn funguje na jedničku. Rok 2014 má ABS ,které však lze vypnout. Jsem rád ,že jsem si tuto motorku koupil. Moje první motorka byla Yamaha WR 125X ,kterou jsem opustil a přešel ke KTM. Doporučil bych jí úplně všem! Je úžasná a fantasticky vypadá.

12.12 2014 - Sezona u konce. S motorkou jsem najel 2 500 km.Už jsme spolu jedna ruka. Nemůžu se dočkat jara až budu zase jezdit. Přes zimu namontuji doplňky: padáky, nálepky WP tlumiče, koncovku akrapovič a chystám se předělat zadní držák na spz. Pak bude dokonalá 100% Fotky v průběhu zimy dodám.

Moje první Wheelie z léta.Vzpomínkové video na jaře dodám lepší kvalitu jízdy.

Motorku jsem si zkusil i na motardové trati v lehkém tempu Rád bych jí dal pořádně za uši ,ale umí být neovladatelná. Zkušenosti je pořád třeba sbírat.

V roce 2015 mám v plánu vyrazit na výlet do Rakouska Großglockner Hochalpenstraße. Krásná příroda a vysokoalpské silnice.To mě hrozně láká!

Takový PF 2015 potěší!

4.1.2015 Díly dorazili, už jsou namontované!

Rocco84
Rocco84 napsal 05.02.15 v 20:36 10b.

jojo rád vzpomímám na SM jen ty boty máš za -10b

placka226
placka226 napsal 16.01.15 v 22:32

Luxusní!

wil
wil napsal 21.12.14 v 16:05

Pecka! Měl jsem 690sm a byla to neskutečně zábavná mašina. Vybral si moc dobře. Naučí te mnohem víc než nějakej čtyřválcovej litr.

Salli
Salli napsal 15.12.14 v 11:22 10b.

Jáárda
Jáárda napsal 11.12.14 v 09:39