Can-Am Spyder RS (2008)

Vlastník Rošty
Vloženo 4.10.2014
Aktualizováno 13.3.2015

Extravagance a dokonalá technika.

První dojmy - První kontakt a jízda byla velkým překvapením. Obavy s těžkého řízení pominou hned při prvním zatočením. Neskutečně skvělé jízdní vlastnosti, akcelerace bez váhání-výborná stabilita a zátah, skvělé brzdy.

Motorku bych doporučil pro - Velkou výhodou u tohoto stroje je, že vám stačí řidičské oprávnění "B", takže všem dostupné.

Doplňky na motorce - Dokoupeny boční kufry + zadní kufr s plotnou, ten ale slouží především jako opěrka, orig,je neskutečně drahá

Tento stroj jsem objevil díky rok a půl dlouhé zdravotní pauze. Poc celou tuto dobu jsem se léči s pravým zápěstím, které po několika injekcích a dlah stejně skončilo operací. Tyto zdravotní problémy mně přiměli prodat skvělou mašinu BMW R1150R. Stále jsem se nechtěl vzdát skvělého pocitu ježdění, jak s přítelkyní tak s kamarády. Znovu skočit na motorku po operaci jsem si upřímně netroufal, Ruka není a asi nikdy nebude 100% v kondici, měl jsem totiž počátkem zánět šlach a poté se vazy odtrhly od zápěstního kloubu. Tento stroj šetří práci ruky o 50%, protože máte brzdu jen jednu a to na noze, také manipulace je OK, stroj má zpátečku. Z čeho jsem opravdu nadšený je výkon a neskutečný zátah, ale také průjezdy zatáčkami, jízdní vlastnosti jsou skvělé. Vše je pod elektronickým dohledem, tak vás to nenechá moc blbnout.Také se to dá pořídit za rozumnou cenu a údržba a náklady jsou srovnatelné jako např. u bývalé mašiny BMW R1150R. Doplnil jsem kufry a nyní mám úložný prostor cca 130l. Je pravdou, že kamkoliv přijedete, jste středem pozornosti, strojů je málo. Stroj jsem koupil s nájezdem 800km a nyní mám cca 4 500km, super zážitky.
Stroj je skvělý jak na sportovní jízdu, tak na pohodlné cestování.

KAREHANZ
KAREHANZ napsal 30.12.20 v 14:27 10b.

Měl sem podobnej problém , Koleno je v čoudu a tak sem musel oželet jízdu na motorce , naštěstí se šikla koupě Spydera a rozhodně nelituju .

Bull-Intruder
Bull-Intruder napsal 21.08.18 v 23:42 10b.

pekny 👍

Mraki
Mraki napsal 13.03.15 v 19:35 10b.

velký obdiv, krásný stroj,..

danny3716
danny3716 napsal 04.10.14 v 20:37 10b.

To je nádherný kousek , gratuluji k výběru a přeji spoustu pohodových KM a zdravou ruku

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 04.10.14 v 20:36 10b.

Super strojovna,nikdy tuto krásku bohužel mít nebudu ale nečiní Mě problém ji přát druhému,SUPER