Kawasaki VN 900 Classic (2013)

Vlastník jimi21
Vloženo 29.9.2014
Aktualizováno 26.12.2015

Můj první mazlík a pravděpodobně i poslední.

Yamaha XVS 950A Midnight Star: škubání elektronického plynu

První dojmy - Super, hned po prvním svezení jsem se do ní zamiloval. Plynulé řazení bez škubání, příjemný posez a celkově nádherný vzhled.

Doplňky na motorce - Plexi štít, padací rám, opěrka spolujezdce, přední rampa a světla, klakson, vyhřívané rukojeti, ukazatel zařazené rychlosti, 12V zasuvka, boční brašny a brašna na zadním nosiči, rám předního blatníku. Airbrush.

Dlouho jsem hledal do čeho jít, věděl jsem určitě že nechci řetěz a váhal jsem i nad kardanem. Nakonec vyhrál řemen. Hlavně první co mě nadchlo, bylo příjemné plynulé řazení bez škubání. A pak hlavně vzhled i když to je jen 900 vypadá mohutně jako 1500 a to je ta nádhera. Jízdní vlastnosti super. Po prvním roce mám najeto přes 6tisíc km a zatím jediný mínus jsou plotny, které každou chvíli škrtají o silnici při jakémkoliv větším náklonu. I když po roce vím že bych snesl silnější obsah tak si myslím že tohle je bohatě dostačující, protože stačí vzít pořádně za knedlík a jsi rázem v jiným světě. Přeci jen je to motorka na kochání se přírodou a krásou naší země, ne na bláznění a lítání rychlostí přes 200 kiláků. Rozhodně se jí nemíním zbavovat, už protože jsem si jí vymazlil podle svého a tak spolu nějak dobře vycházíme. Já jí nenadávám a ona mě zase nezlobí. :D

Tak po dvou letech trochu úprav a zatím poslední změna. :D

ričrd1
ričrd1 napsal 12.10.17 v 06:36 10b.

Pěkná! Ať slouží

BaluJarda
BaluJarda napsal 01.03.15 v 09:59 10b.

Hezký VNko ,přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10

jikov
jikov napsal 26.01.15 v 17:56 10b.

Krásná mašina,ať Ti dobře slouží a dělá jen radost.

Boža
Boža napsal 05.10.14 v 18:59 10b.

Moc pěkné přeji pohodu v sedle za 10 bodů

žižala.
žižala. napsal 29.09.14 v 20:30 10b.

Parádní strojovna.