Aprilia RSV 1000 R (2000)

Vlastník Hektorza
Vloženo 28.9.2014
Aktualizováno 28.9.2014

Splneny sen, treba len benzin zdarma, permanentku na okruh

Suzuki SV 1000: Problemova prevodovka, hlucnu chod motora (prevodovky)

První dojmy - Jednoznacne super masina! Brutal zvuk, super brzdy, vynikajuca ovladatelnost, moto ma gule! Ziaden sikmooky vysavac. Predne koleso ide hore takmer na kazdom rychlostnom stupni. Motorka padla do ruky po par kilakoch, zrejme vdaka upravenemu vzpriamenejsiemu posedu.

Motorku bych doporučil pro - Skusenejsim motorkarom s dostatocne vyvinutou sedou mozgovou hmotou.

Doplňky na motorce - Supersport prerobeny na streetfighter po havarke v roku 2007. Chlapik potom investoval dost penazi na upravu, kedy instaloval:
- sportovy plne nastavitelny zadny tlmic EMC
- gumy Pirelli Diablo Super Corsas
- siroke riadidla vortex
- svetlomet z Triumphu Triple Speed
- vela karbonovych dielov
- yoshi stupacky
- sportovy vyfuk GPR (brutal zvuk)
- upraveny prevodovy pomer
- odolna spojka EBC
- pretekarsky cip
- upravene nasavanie
- hlinikova zadna rozeta
- vysoko odolna retaz
- bateria varta
- padacie protektory

Aprilku som si vybral kvoli jej charizme, motoru, kvalitnym komponentom.

Vsetky predpoklady boli do bodky naplnene.

Zakazdym, ked otocim klucikom, sa mi do krvy pumpuje mnozstvo adrenalinu. Chvila na zahriate motora a vyrazam na cesty. Plny plyn do cerveneho pola, wheelie a koncert moze zacat. Plny plyn a brzdenie motorom su jedine dve cinnosti vhodne tejto masiny. Ak su nahodou potrebne brzdy, Bremba si plnia svoj ulohu na jednicku. Zatacky pod plynom reze ako noz maslom.

RSV-cku najviac prekazaju ostatni ucastnici cestnej premavky. Chceto jednoznacne permanentku na okruh.

Hektorza
Hektorza napsal 29.12.14 v 15:24

Nazdar, bohužiaľ neviem veľa podrobností o úprave, pretože som mašinu kúpil už upravenú. Budiky sú pôvodné, elektroinštalácia bola mierne modifikovana kvôli svetlam a LED smerovkam.

Kubát
Kubát napsal 29.09.14 v 07:34

hmm, toto vypadá dost dobře udělat naháže z rsv se nikdy moc nepovede, ale toto je decentní, jen ty náfuky možná trošku nesedí.
jak máš vyřešené budíky a komplet elektroinstalaci co je v masce?