Yamaha XV 1700 Warrior (2006)

Vlastník davča125
Vloženo 28.9.2014
Aktualizováno 8.10.2014

Nepopsatelný zážitek. Kdo nejel nepochopí. Ne nadarmo má v názvu válečník a agresivní vzhled.

První dojmy - NO první dojem byl takový, že kdybych neměl uši tak mám úsměv okolo celé hlavy. Najel jsem zatím pár KM tak poznatky napíši v dalších dnech pokud mi bude přát počasí. Doufám tedy, že babí léto teprve bude v plném proudu :D

Průměrná spotřeba - 6.88 l/100km

Mé první zkušenosti s motorkou jsou velice kladné. Díky dobrému počasí jsem měl možnost ještě vyjet v tuhle pozdní dobu a ukázalo se, že jsem vybral báječně. První dojem byl jako kdyby mě někdo přivázal do praku a vystřelil do nebe. Neuvěřitelný výkon a kroutící moment dělá vážně svoje. A díky mým 70 Kg jede motorka jako bez řidiče :) :).

Dopisuji své poznatky z prvních 200 km není to moc, ale ani málo na jeden den. Motorka je neuvěřitelné silná na předjetí a podobné manévry báječná věc, ale to která není, že jo. Chci tím říct, že i s plnou náloží brašny spolujezdec a plná nádrž nepozná soupeře ani v pořádném kopci. Prostě člověk přidá a jede ať je to na pětku nebo podřadí. Rozsah rychlostních stupňů mě vážně překvapil. Bublám si to 90 km/h na pětku vidím před sebou kamion a pár aut, žádný problém prostě jen přidám a během 3 až 5 sekund je na tachometru 140 km/h. Neříkám ovšem, že se nedá pěkně vytočit na čtverku zvládne těch 170 km/h, ale je to zbytečnost. Má průměrná rychlost je kolem 100 - 110 km/h díky širokému posedu a odporu vzduchu není vyšší rychlost moc příjemná.

Marvin-1991
Marvin-1991 napsal 29.10.22 v 19:14 8b.

Krásná motorka taky přemýšlím o přechodu na chopper zeptám se co pohodlí pro spolujezdce? Docela mi na tom záleží a dost často jsou choppery pro spolujízdu spíš utrpení :D

jikov
jikov napsal 26.01.15 v 17:55 10b.

Krásná mašina,ať Ti dobře slouží a dělá jen radost.

davča125
davča125 napsal 07.10.14 v 13:05

Díky všem.

slavo250
slavo250 napsal 05.10.14 v 22:41

paraaaadný warik

Boža
Boža napsal 05.10.14 v 19:02 10b.

Skvělý stroj dávám 10 bodů