Honda PCX 150 (2014)

Vlastník DFD
Vloženo 26.9.2014
Aktualizováno 21.2.2015

Svižný a přitom úsporný s neotřelym vzhledem.

Motorka koupena od FIRMA:FOMI (Vendryně)

Honda PCX 125: nižší výkon

První dojmy - Poprve když jsem jel na PCX byla to předváděčka o objemu 125ccm a zdálo se mi, že si ukazatel rychlosti vymýšlí, jel jsem 90kou a vůbec mi to nepřišlo, jel si tak lehce, žadné vibrace jak u mého stareho skůtru.

Motorku bych doporučil pro - Myslím že pro ty co chtějí jezdit po cestách a né po servisech, alespon tak mi to tvrdili v hondě, že tam PCXa jezdí jen na garančky.

Doplňky na motorce - Na PCX jsem instaloval držák kufru givi SR 1133 a na ten jsem přimontoval kufr shad SH33 bylo nutné držak navrtat nepasovaly tam díry na upevnění plotny. Dale jsem pořídil brzdové páčky, závaží do říditeka, držaky páček značky bikers. Časem přidám asi výfuk a proužky na kola.

PCX jse mi líbil už od samého začátku jeho produkce, chěl jsem si ho koupit ,ale už jsem mněl jeden skůtr PEUGEOT Speedfighter 100 a tak jsem pořízení PCX odložil až na nějakou fatální poruchu která přišla letos v létě, kdy jsem svého PEUGEOTA zadřel. Oprava by se mi neoplatila a tak šel z domu pryč.
Co se tyče PCX jsem zatim spokojen spotřebu mi ukazuje 2 lity na 100km, ale zatim ho šetřím teprve zajíždím motor. O plusech tohoto stroje není třeba psát je jich mnoho a s ročníkem 2014 hodně věcí vychytali, ale i přesto si myslím, že schránka pod říditky mněla být uzamykatelná, prostor pod sedlem maličko větší, nevleze se mi tam integrální helma a to nařadí je opravdu chabe aspon ten svičak tam mohl být a ne jen šroubovák.

pek67
pek67 napsal 03.10.14 v 21:22 10b.

Je to jeden z nejhezčích skůtrů a taky díky pořizovací ceně patří k nejprodávanějším v Evropě. Ať dobře a dlouho slouží.