renocar_unor

ČZ 180/487 (1993)

Vlastník BadmanOto
Vloženo 25.9.2014
Aktualizováno 26.10.2015

Trošku dámička, ale kdo má čízu tak ví. Startuje a jezdí když se jí chce :) tzn. když je dobrej benzín čistej karbec a filtr, ale když se tohle vychytá tak na tu moje pojíždění chvalitebný.

První dojmy - Po vyřešení dětských nemocí jsem rád, že ji mám. Vzhledem k tomu, že je to jednoduchý stroj, tak pro mě jako pro začátečníka je fajn, přesto přemýšlím že si seženu něco trošku silnějšího ať na mě nemusí kámoši pořád čekat (Jawáci jeden má 350 druhej 250Travel).

Motorku bych doporučil pro - Pro vyšší postavy který právě získali papíry na A2. A taky pro všechny fanoušky ČZ protože tohle je kousek pro fajnšmekry.

Doplňky na motorce - Zamykatelné víčko nádrže.

Chtěl jsem něco českého tak mám čízu.

Jízda v pohodě, brzdy brzdí světla svítí, ovladatelnost dobrá, spotřeba přijatelná po seřízení se chová velmi svižně tahá od spodu i se stopětikilovým jezdcem :). Stihl jsem ještě nalítat pár kiláků, takže můžu soudit že pro začátečníka je to vynikající stroj, avšak nesmí to být takovej cvalda jako já. Dostala novej řetěz a koupil jsem nový manžety na přední tlumiče, takže přes zimu dostane facelift.

Nejlépe se cítí na serpentinách, protože tam nevadí, že není až tak rychlá.

Nalítáno cca 2000 kiláků a při péči nejni problém.

nepi
nepi napsal 12.07.15 v 15:08 10b.

česká klasika

ghrohe
ghrohe napsal 27.10.14 v 19:34 10b.

10b českým strojům

BadmanOto
BadmanOto napsal 05.10.14 v 12:04

manžety sehnány řetěz taky teď to dát ještě do kupy...

Vlasťák1973
Vlasťák1973 napsal 30.09.14 v 23:31

Je na holce vidět,že má něco za sebou,ale dá se z ní udělat spolehlivej hezkej stroj,tak přeju ať se z ni stane ČZ 180 jak má bejt a rád pak ohodnotím 10tkou,s cestováním na ní nemám problém,loni za sezonu 4tis km a letos to bude na stejno,jen na to trajdání není moc času.

gustavo
gustavo napsal 26.09.14 v 16:59