renocar_unor

Suzuki TL 1000R (1999)

Vlastník alien83
Vloženo 24.9.2014
Aktualizováno 3.3.2016

Vloženo: 23.01.2015, Uskutečněno: 23.01.2015, Stav tachometru: 34710 km, Zhlédnuto: 11x, Firma: RF-Motoservis Holubice

Tak konečně mám TeLátko zase doma, přetěsněný šavle + olej v nich. Zjištěna závada která mě nechala stát v Brně na okruhu na Motorekordu, neseřízeno po montáži laďáků a filtru, tím pádem chudá směs, přehřála se a střelila mi do sání, hadičky vylítaný, přisávání falešnýho vzduchu. Všechno opraveno, seřízené ventily, kontrola rozvodů, nové svíčky, olej + filtr, synchro a hlavně naladění na. Výsledek 132 PS a 98 Nm na 16 let starej bajk paráda , krásná křivka průběhu... fotka mluví za vše. Nedala mě krátká projížďka a nemám na to slova, za plynem jak splašená, žádný škubání, fakt nářez. Jede o 100% líp než na podzim když sem ji koupil. Vřelé dík panu Frankovi z RF motoservis Holubice. Klobouk dolů za jeho práci, ty prachy za to stály.

• Hotovo...

Konečně došly pancéřové hadice HEL Performance na přední brzdu a spojku. Destičky Brembo, nová brzdovka Motul, těsnění, nějaké šroubky. Třmeny rozebrány, vypadaly strašně. Hodně dlouho na ně nikdo nesáhnul. Kompletně vyč

Vloženo: 22.02.2015
    Uskutečněno: 22.02.2015
  • Už se to rýsuje

Už se strojí zpátky, zbytek kapot jak se udělají za týden pancéřky a přední brzdy a už to bude na první vyjížďku :-) :-)

Vloženo: 14.02.2015
    Uskutečněno: 14.02.2015
  • Výfuky

Pořád sem koumal že jsou koncovky polepené folií. Sundal sem je, vše pořádně napucoval a výsledek je příjemnej. Aspoň sem se už rozhodl do jaké barevné kombinace TeLe na jaro půjde. A taky si dneska chvilku zavrčelo a z

Vloženo: 26.11.2014
    Uskutečněno: 26.11.2014