Kawasaki Z800 (2014)

Vlastník Jardos
Vloženo 24.9.2014
Aktualizováno 24.9.2014

Prostě mi padla do ruky... Nikdy jsem o Kawasaki neuvažoval, vždy to byla Honda, Yamaha...

Motorka koupena od FIRMA:Moto Havrda (Hradec Králové) - Koupena v Moto Havrda Hradec Králové květen 2014

Yamaha FZ8 N/S: Kawasaki byla jasná volba. Podvozek, motor, ovladatelnost.

První dojmy - Svezl jsem se na ní jen tak náhodou coby na předváděčce a myslel jsem že to bude jedna z mnoha, ale tak mi sedla, že prostě nebyla jiná možnost :-), pořád jsem jí měl v hlavě a tak za rok jsem si pro ni musel jít. :-) Je to fajn motorka, ale umí se taky pěkně naštvat :-)

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná asi i pro mírně pokročilého, ale umí se taky pěkně rozparádit a to se mi líbí.

Zatím najeto 3300km, ale nerad z ní sesedám a vždycky se těším. Motorek už jsem měl více a vždy to bylo buď enduro nebo silniční motorka. Tentokrát jsem chtěl motorku na které by se dalo pohodlně cestovat, ale aby taky jela. Další věc byla ta, že jsem chtěl něco silnějšího než šestistovku. Byl jsem se svézt na Yamaze FZ8, ale připadala mi ve vyšších rychlostech hůře ovladatelná a musela se dost točit. Pak jsem se svezl čistě náhodně na Kawasaki Z800 a byl jsem nadšen.

renka18
renka18 napsal 07.04.17 v 16:21 10b.

Krásná . Mnoho šťastných km .

Ethi
Ethi napsal 22.01.16 v 20:28 10b.

Aťák
Aťák napsal 15.03.15 v 16:22 5b.

toša.
toša. napsal 25.09.14 v 21:17 10b.

pekná

Figi25
Figi25 napsal 25.09.14 v 19:57 10b.

krásná motorka tak at to jezdí !