renocar_unor

Suzuki DL 650 V-Strom (2014)

Vlastník Hapo66
Vloženo 23.9.2014
Aktualizováno 29.3.2016

Vysoká, pěkná, pohodlná. Prostě paráda. Pro moje účely - tj. cestování a čištění hlavy naprosto dokonalá.

Motorka koupena od harnessbiker (Praha 10-Uhříněves)

Honda NC 700X: Necítil jsem na ni pohodlně
Suzuki DL 1000 V-Strom: Vyšší cena o 100 000 Kč.
Triumph Tiger 800 XC: Opět o dost dražší

První dojmy - Moje první velká motorka, takže jsem výběru věnoval fůru času. Myslím, že jsem si vybral dobře. Úžasný svezení, motorka je hodná, nedělá žádné schválnosti, pohodlné svezení i na horší cestách.

Motorku bych doporučil pro - Zvládne i začátečník, ale uspokojí i zkušené motorkáře.

Doplňky na motorce - Vyšší plexi, kryty rukojetí, ochranný rám, hlavní stojan, držáky kufrů a kufry (3x),

Dost času jsem věnoval výběru a vyplatilo se. Stromek splňuje přesně moje požadavky. Vynikající poměr cena/výkon, pohodlné cestování, dobrá spotřeba a kvalita.
Od dubna jsem už stačil najel přes 8 000 km. A zatím samá pozitiva. Spotřeba se udržela okolo 4 litrů a to i po týdenním výletě po horách ve Slovinsku, Itálii, Rakousku, Švýcarsku a Německu, kde jsme najeli za týden skoro 3000 km. Nejsem už nejmladší a dalo se to na motorce vydržet. Každý den 8 až 10 hodin v sedle i s plným zatížením.
Díky nepříliš vlídnému počasí jsem měl i možnost najet pár set km i za deště a pohoda. Chtělo to sice trochu si zvyknout a přestat mít obavy, ale motorka držela stopu, nezlobila a podržela mě i když jsem to občas přehnal.
Dá se s ní jezdit po městě i v lehkém terénu, ale nejlíp se cítí zřejmě na dlouhých trasách, v horách na klikatících se silnicích. Motor i brzdy zvládly zátěž dobře, ABS zafungovalo párkrát, když jsem to přehnal na kluzkém povrchu (mokrá tráva apod.).

Clint.
Clint. napsal 19.01.15 v 21:12 10b.

taky jsem dlouho vybíral ,a teď vím že jsem udělal nejlépe jak jsem mohl,je to super stroj,pěknou sezonu ti přeji

JirkaB
JirkaB napsal 30.09.14 v 21:09

tenhle stroj mě taky přesvědčil, že je pohodlnej a bez vibrací, buď rád že máš 650, je to ekonomičtější.
Kámoš si ji teď koupil a já doma žádnej cesťák zatím nemám a pokud bude, tak asi Strom. Versys mě zklamal vibracema v řidítkách a stupačkách až jsem tomu nechtěl věřit.

Lombardo
Lombardo napsal 30.09.14 v 14:26 10b.

Pěkná mašina !

foky
foky napsal 23.09.14 v 23:27

Určitě dobrá volba.
Tak vítej v klubu a hodně šťastnejch kilometrů

Petr_TA
Petr_TA napsal 23.09.14 v 19:13 10b.

Luxusně vybavenej kousek
10b