Honda XL 125V Varadero (2003)

Vlastník Mik_27
Vloženo 23.9.2014
Aktualizováno 23.9.2014

Varadero, každej ho už viděl a nikdo ho podle vzhledu netipuje na dvácu. Po nastartování už to ale pozná každej.

Motorka koupena od soukromého majitele - nic neskrýval, všechno přiznal a o moto se staral. Najeto měla 35000

Honda XR 125 L: neseděla mi, malá, nižší výkon a nelíbili se mi budíky

První dojmy - Po fichtlu neskutečnej tah :P ale první tisícovka a už bych přivítal silnější. No nic to mam smůlu musim si ještě počkat. Sedla mi parádně, klopí se líp než tátovo starý BMW. Jízda mimo město se dá těch 90 - 100, ale při předjíždění se musí počítat že to trvá hooodně dlouho a že už moc nezrychlí. Ve dvou je předjíždění mimo město takřka nemožná věc.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je určitě vhodná pro začátečníka a doporučil bych vyšším postavám, já mam 180 a dosáhnu v pohodě na zam

Doplňky na motorce - padáky a top case

Vybral jsem si Varadero kvůli vzhledu dospělé motorky a proto, že jsem chtěl maximum řidičáku A1 tedy dvácu a 11kw. Jízda ve dvou je trápení tak vyznávam pravidlo: Ať tě vozí, kdo tě šu**!!! Jinak si batůžek na pohodlí stěžovat nemůže, má spoustu místa. Lehkej terén neni problém ale na velký blbnutí to neni, spíš polní cesty lehkej les ale mě blátom*dalství stejně neláká. Cestování podle mě taky neni problém, posez je vzpřímenej a pohodlnej, tam bude omezovat jen ten výkon takže to bych moc nedoporučoval spolujezdce. Spolehlivá motorka startuje hned i po zimě, kromě píchnutí zadní gumy jsem neměl žádnej defekt za nějaký 3000 kilometrů mě nikde nenechala.