Kawasaki ZZR 1400 (2006)

Vlastník E-34
Vloženo 20.9.2014
Aktualizováno 4.9.2019

Tak tuto krásku jsem dnes přivezl domu , na prvni pohled je to luxus na druhý je to brutálni motocykl s brutálnim výkonem, ale zároveň je pohodlná.

Motorka koupena od vlasec. (Plesná)

První dojmy - ZZR1400 (ZX-14R ) Jede jak splašená svině do 5 tisíc je ale poslušná jak beránek nad 5 začíná peklo :-) Je pěkně ovladatelná a pohodlná . Takovej to mordor musí i dobře brzdit a to myslím ,ze je vyřešeno ale uvidíme postupem času až bude více km .

Motorku bych doporučil pro - Moto je nejvhodnejší pro uplné začátečníky jelikož obsah 1400 je upně o ničem .. Vhodné jsou na tuto moto kratasy ,tričko a ninja boty .. Takže kuže nebo textil??? na cooo :-)

Doplňky na motorce - Zásuvka 12V, Hlavní stojan , Akrapovič koncovky, KN filtr, Powercomander 3, kryt sedla spolujezdce

Moto jsem si koupil jelikož sem chtěl něco na rychlejší přesuny než Varadero které sdílí společnou domacnost . Hodně jsem pátral co by mě vyhovovalo . Vzhledem ,že mám necelé 2metry chtěl jsem něco abych nevypadal jak na minibajku . po dlouhém hledání jsem objevil tuto mršku a bylo rozhodnuto . Náštěva prodejce proběhla za 1 a nebylo o čem přemýšlet . Tímto bych chtěl Vlastovi poděkovat za to že mě svoji kočku přenechal Zaplatit a hurá k domovu ..
Více info později .

Tak další km za mnou a mužu říci při normální jizde okolo 100km v hodine to nic nežere podle počítače I pod 5 litru takže super . Samozřejmne když se tahá tak si to veme ale myslím že žádná tragedie .. Najel jsem 180 km za 500kč a moje rychlost standartně 250-290 cca .. Takže spokojenost veliká ..

jirkouš
jirkouš napsal 11.01.19 v 14:33 10b.

Luke-78
Luke-78 napsal 25.02.15 v 19:22 10b.

Za 10b

Luke-78
Luke-78 napsal 25.02.15 v 19:21

Opravdová kráska! Ať slouží Taky ji sedlám a naprostá spokojenost

vlasec.
vlasec. napsal 21.09.14 v 12:32 10b.

zaujat e 10

vlasec.
vlasec. napsal 21.09.14 v 12:32

Krásna . LUBOŠI bylo mi špatnĚ když jsi odjížděl. :´-
Ještě jednou přeji Hezké ježdění.