Suzuki M1800 IntruderR2 (2008)

Vlastník George_78
Vloženo 20.9.2014
Aktualizováno 3.9.2018

Zatím jsem nadšený, prvních 300 km vynikajících, překvapila mě lehkost manipulace (pokud teda nestojí na místě ).

Yamaha XVS 1300A Midnight Star: negativní recenze na motor a zpřevodování

První dojmy - První dojmy jsou jednoznačně pozitivní. Oproti Hondě Shadow 750, kterou jsem jezdil předtím mám pocit, že je motorka při jízdě i lépe ovladatelná (i přesto, že váží o 100 kilo víc), určitě je si jistější na nerovnostech a vzhledem k šíři zadní pneu samozřrejmě i v zatáčkách.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji spíš pro někoho se zkušenostmi, na druhou stranu já jezdil jen rok a najel 6 000 km než jsem na ni přešel. Spíš tedy pro někoho s alespoň nějakými zkušenostmi a hlavně s mozkem. Řekl bych, že zcela nevhodná bude pro nevybouřeného mlaďocha, chtělo by to mít to v hlavě už trochu srovnané.

Doplňky na motorce - Sedlo spolujezdce, originál kožené brašny, padáky.

Vybral jsem ji si proto, že jsem chtěl silnější stroj a ne doufat, že ten náklaďák stihnu předjet včas nebo do kopce neustále podřazovat. To se mi s tímto obsahem snad nestane.
S motorkou mám zatím najeto jen cca 300 km, takže hodnotit více do detailu její parametry je příliš brzy. Motor táhne jak čert a nezná únavu, brzdy jsou ostré a zcela dostatečné, podvozek docela hodně tlumí nerovnosti (opět oproti Hondě Shadow 750, kterou jsem jezdi předtím). Ovladatelnost je krásná v pohybu, na místě je to horší a je třeba přemýšlet kam a jak člověk zajede, aby i vyjel (na toto byla Honda super, tu jsem vytlačil odkudkoli).
Z příslušenství mám sedlo pro spolujezdce a brašny, které mi svou velikostí přijdou zcela adekvátní.

Čadil
Čadil napsal 04.07.18 v 15:23 10b.

Johnny-five
Johnny-five napsal 09.06.16 v 11:47 10b.

Pěkný kousek opravdu který Tě nezklame

jikov
jikov napsal 26.01.15 v 18:13 10b.

Krásná mašina,ať Ti dobře slouží a dělá jen radost.

sabbath65
sabbath65 napsal 07.10.14 v 09:47 10b.

Krásný stroj , ať ti dobře jezdí a přeji spoustu šťastných kiláků v sedle.
Za mě jasných 10 bodů .

Boža
Boža napsal 25.09.14 v 21:05 10b.

Pořádná mašina za 10 bodů