KTM EXC 450 Racing (2007)

Vlastník Rocky_CS
Vloženo 16.9.2014
Aktualizováno 9.7.2015

8.7. 2015 som sa s touto kráskou rozlúčil. Slúžila perfektne, investoval som do nej mnoho - potrebujem však riadne prihlásenú motorku.

Silná motorka ktorá odpustí mnoho chýb, no výkonom ich aj mnoho potrestá. Nepodceňovať!

KTM EXC 525: odhovorenie známych, prechod z 2t 200ky vraj nie je ideálny :)
Yamaha WR 450F: má ju švagor, garážujeme spolu, chcel som vedieť porovnávať + ma odradila nedostupnosť dielov, resp. ľahšia dostuponsť KTM dielov

První dojmy - Prešiel som z 2T, po 125ke som mal 200ku asi 3 mesiace. Začali sme chodiť dlhšie turistiky a chcel som preto 4T.

Väčšina ľudí v mojom okolí má KTM (a obchody s KTM ;) ), preto voľba padla na KTM.

Najazdil som na nej 40mth., nikdy ma nesklamala. Motor RFS je neskutočný držiak, ventily som nastavoval len po kúpe, potom nebolo treba. Pri výmene oleja bol olej ako nový :)

Štartér šetrí skutočne kopu energie. Vyššia váha občas zamrzí, najmä na blate ak ju musíte často dvíhať.

Na wheelie si s 4T trúfam viac ako na 2T ;)

Rocky_CS
Rocky_CS napsal 20.09.14 v 12:24

Koprto - ďakujem :) Pred kúpou som veľa čítal a tak padol výber na tento rok, a keď sa v blízkosti objavila, v ten deň som po ňu išiel :)

Koprto
Koprto napsal 16.09.14 v 22:57

Chválím, máš výborný rok co se týče chodu a životnosti motoru, který ti bude dělat jenom radost.