Suzuki GS 500F (2004)

Vlastník maky_bart
Vloženo 12.9.2014
Aktualizováno 5.4.2019

Motorku jsem si vybrala kvůli kapotám, hlavně kvůli jednoduché ovladatelnosti a výšce sedla.

První dojmy - Motorka se mi na první pohled líbila, na ten druhý už tolik ne. Po zjištění, že budu celkem dost bojovat jak s váhou tak výškou mě to nadšení trochu přešlo. Muselo tedy dojít k pár úpravám a boje kdo z koho částečně ustaly. Motorka se snižovala, jsou v ní nové kosti.

Motorku bych doporučil pro - je vhodná pro začátečníky

Doplňky na motorce - padáky, kufr

Motorku mám už druhou sezonu, ale během loňského seznamování došlo k pár pádům z místa, než jsem si uvědomila, že musím koukat kde zastavuji. Letos už nedošlo ani na jeden pád, občas s ní sice ještě bojuji když je potřeba od někud vycouvat, ale i na to už začínám mít fígl. Motorka sama o sobě se mi líbila na první pohled, nebylo ani mezi čím se rozhodovat, je tak akorát dělaná jak na kratší vzdálenosti tak na cestování, ke kterému snad brzy dojde. Vse na gs funguje jak má.. světla svítí, blinkry blikají... a hlavně brzy brzdí:D

Letosni sezonu jsem zacala pokukovat po silnejsi, hlavnim duvodem zmeny je potreba vetsiho zrychleni pri predjizdeni.

PavelDuke
PavelDuke napsal 08.05.20 v 11:11

Rozhledna Klínovec ?

kubacech
kubacech napsal 12.04.15 v 10:28 10b.

S tebou to GeeSo vypadá jako opravdu velká motorka