Suzuki SV 650 (2003)

Vlastník Kristyn_J
Vloženo 9.9.2014
Aktualizováno 9.9.2014

Můj splněný sen , je to prostě dokonalost sama. Nádherný vzhled a dokonalý zvuk.

Ducati Monster 620: důvod neuveden
Suzuki GS 500E: důvod neuveden
Kawasaki ER 5: důvod neuveden

První dojmy - Motorku jsem vybírala, jak srdcem tak očima a SV, prostě zvítězilo :-). Kde jinde hledat supr design, výborné jízdní vlastnosti, dobrou ovladatelnost a odpuštění chyb začátečníků? :-)

Motorku bych doporučil pro - Motorka je poměrně lehká a dobře ovladatelná. Zvládne ji i začátečník.

Doplňky na motorce - Padáky, laděný výfuk

Proč jsem si vybrala tento stroj?:
Byla to láska na první pohled.
Tuto motorku jsem vybrala především díky krásnému vzhledu téměř bez poškození, supr ovladatelnosti, výborným jízdním vlastnostem, ceně, dokonalému zvuku a snížení.

Je to prostě naháček, jak má být

SV mi padlo výborně, výškově je snížená takže, dosáhnu v pohodě na zem, prostě dělaná přímo na moji postavu.

Tato motorka je však spíše jen pro jednoho. Pro spolujezdce to na delší vzdálenost není moc pohodlné.

SV nemá sice nějak omračující výkon, ale toto je vyváženo poměrně nízkou spotřebou, poměrně nízkými pořizovacími náklady i celkovými náklady na provoz a údržbu motorky. Pro mě je výkon zcela dostačující

Zatím spolu nemáme moc nejato, proto další dojmy přídám po ujetí dalších km.

dzarmil
dzarmil napsal 14.09.14 v 13:48 10b.

Když motorku tak jedině "dvouvál" .Přeju radost a zábavu z jízdy v sedle této motky .

Milan1963
Milan1963 napsal 10.09.14 v 16:49 10b.

Pěkná motorka, užívej si ji, přeju tisíce spokojených kilometrů.

Peťan7
Peťan7 napsal 09.09.14 v 21:44

Pjekná já se rozhodoval taky mezi SVčkem a GSkem ale u SVčka mi trochu vaďil posez a hlavně výš umístěná nádrž ale když to pominu tak jsem se naní svezl krásně ale hold vyhrálo GSko, tak si ji užij

ProstěMoris
ProstěMoris napsal 09.09.14 v 18:40 10b.

Super volba