Yamaha XS 400 (1986)

Vloženo 7.9.2014
Aktualizováno 18.9.2019

Odškrcení 3. část

Vloženo: 05.03.2021, Uskutečněno: 05.03.2021, Zhlédnuto: 30x

Podařilo se sehnat celkem slušný motor s vačkami 33kw.jelikož má slušné tlaky a nebude až tak zhuntovaný tak se vrátil filtrbox s originálním filtrem. Po naladění správných trysek a výměně dlouho odkládaných membrán na šoupatech to jede naprosto neskutečně .Trošku mne zklamalo že kolečko šesté rychlosti není v nejlepší kondici, ale jelikož už je to třetí převodovka kterou jsem měl v ruce, tak začínám mít podezření že soudruzi někde udělali chybu. Zatím to funguje,tak není co řešit.

elvis78 (133) napsal 05.03.2021 v 10:31

• První navrčení

18.10.2015 První navrčení.Kompletně vyrobenej svazek elektroinstalce,od oka natriskované karburátory a nové kompletní výfukové potrubí.Chvilku protestovala,ale nakonec si dala říct a skoro po dvou letech opět vrčí.Zvuke

Typ: Údržba
    Vloženo: 18.10.2015
    Uskutečněno: 18.10.2015
  • Odškrcení-2.část

Jak bylo uvedeno v minulém zápisu,občmárnul jsem tvar sacího kanálu na přírubu a nahrubo frézkou vybagroval na požadovaný přibližný tvar.Na finální zahlazení je třeba jemnějšího mechanizmu. Rozborka karburátoru neodh

Vloženo: 15.11.2014
    Uskutečněno: 14.11.2014
  • Odškrcení 1.část

Po koupi XSka jsem byl celkem spokojen s výkonem motoru a jeho projev na silnici se mi zdál dostačující.Náhodou jsem našel někde diskusi kde se odškrcení řešilo a někdo psal o výměně vaček což pro mne byl zákrok nesmysln

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 09.11.2014