renocar_unor

Kawasaki VN 2000 Classic (2009)

Vlastník dzuri
Vloženo 7.9.2014
Aktualizováno 9.4.2016

Velký parník.Pohodný.s dostatečným výkonem .Vhodná na delší vyjiždky. Pohodlná i pro spolujezdce .

Motorka koupena od FIRMA:Motozone (Třebíč)

Kawasaki VN 1600: chtěl jsem větši a výkonější

První dojmy - První dojem a první jízda na ni velký respekt. Objem motoru,výkon a hlavně kroutící moment trošku naháněl strach.Ale po pár kilometrů trošku ten strach opadl.Docela padla do ruky.Ani jsem nevyužil plný výkon motorky a jízda na ní byl docela slušný zážitek.

Motorku bych doporučil pro - Asi opravdu větším a silnějším chlapům. 385 kilogramů dá zabrat .

Doplňky na motorce - Boční kufry,zadní kufr,padací rám,velké přední originální plexisklo,kryt chladiče,ozdobný kryt př.blatníku,kožený potah nádrže atd. Největší radost mám z nového plexiskla,co jsem si namontoval sám .

Při moji výšce a váze jsem si ani moc vybírat nemohl.Opravnu tato motorka s váhou skoro 400 kilo je jen pro silné chlapi.Otáčení na místě,.couvání do většího kopečku dá docela zabrat.Jinak samotná jízda po silnici ,nebo městě je pohoda.výkon 69 KW,kroutící moment 166 NM si hravě poradí i s naloženým strojem ,bezmála 600 KG.
Asi bych už tento parník se žádnou jinou motorkou neměnil. Spotřeba i při svižnější jízdě nepřesáhne 6 litrů na sto kilometrů.

stepanekgsx11g
stepanekgsx11g napsal 18.08.23 v 14:43 10b.

Krásný stroj. Deset bodů jasných.
Koupil sem jej nedávno a tak hledám informace, zkušenosti, inspiraci.
Přeji kopu šťastných kilometrů.

mon-cheeris
mon-cheeris napsal 17.04.19 v 19:33 10b.

pěkná

dzuri
dzuri napsal 11.03.19 v 19:21

Nová sezóna se pomalu blíží. Tak hodně kilometrů bez problémů přeji všem

matymercedes
matymercedes napsal 01.09.17 v 21:22 10b.

ahoj rad bych se zeptal kde a za kolik jsi koupil ten remen?potreboval bych ho taky vymenit a v kawasaki to stoji hroznej balik.dekuji

dzuri
dzuri napsal 27.01.15 v 20:21

Děkuji moc... Tobě a vám všem taky. Pěknou novou sezónu bez problémů